Męskie Granie - poznaliśmy kolejne nazwiska

31.05.2010 12:09

Fot . Albert Zawada / Agencja Gazeta

Do Wojciecha Waglewskiego, Macieja Maleńczuka i Abradaba dołączyli Nergal, Smolik i DJ Eprom.

Przypominamy, że na początku maja dostaliśmy pierwszy singiel promujący projekt "Męskie Granie" - "Wszyscy muzycy to wojownicy", a latem artyści ruszą w trasę. Na koncertach w Katowicach, Poznaniu, Krakowie i Warszawie zagra Smolik, a w Poznaniu usłyszymy Nergala. Podczas całej trasy publiczność rozgrzewać będą sety DJ-a Eproma. Koncerty wzbogaci multimedialna wystawa zdjęć Tomasza Sikory.

Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia jest Wojciech Waglewski, który w ten sposób opowiada o "Męskim graniu":

Zapraszając do współpracy muzyków i twórców sztuk wizualnych kierowaliśmy się tym, aby były to osobowości wyjątkowe - nie tylko w wymiarze ich twórczości, ale również cech charakteru i wyznawanych wartości. Zgromadzone wokół projektu nazwiska to ludzie, którzy mają jasno określone cele i konsekwentnie dążą do ich realizacji. Są przekonani do tego co robią i dlatego nie boją się eksperymentów, a to właśnie są cechy potrzebne do tego, by tworzyć rzeczy wyjątkowe. A to, że "Męskie Granie" wszystkich zaskoczy mogę obiecać

Muzycy latem wyruszą we wspólną trasę koncertową:

Gdańsk - 17 lipca
Katowice - 24 lipca
Poznań - 31 lipca
Kraków - 7 sierpnia
Wrocław - 14 sierpnia
Warszawa - 21 sierpnia

szczegóły: meskiegranie.pl

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • loginpseudonim

    0

    Nie mam wątpliwości, że to jest skok na kasę, zwłaszcza z tymi ogromnymi banerami sponsora głównego na stronie, niemniej piosenka jest wyśmienita i Wagiel powinien nieco w tę stronę skręcić na dłużej, zdecydowanie na dłużej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA