Beyoncé pozwana do sądu

31.05.2010 09:10
Beyonce wyruszyła właśnie w tournee po Brazylii. Oglądając zdjęcia z jej pierwszego koncertu tam stwierdziliśmy, że twarz gwiazdy wygląda wyjątkowo sztucznie. Wam też przypomina idealnie wykonaną figurę woskową?

Beyonce wyruszyła właśnie w tournee po Brazylii. Oglądając zdjęcia z jej pierwszego koncertu tam stwierdziliśmy, że twarz gwiazdy wygląda wyjątkowo sztucznie. Wam też przypomina idealnie wykonaną figurę woskową? (AP/ Nelson Antoine)

Mieszkaniec Hollywood Hills zarzuca jej zakłócanie porządku.

Piosenkarka kręciła tam teledysk do utworu "Why Don't You Love Me". Phillip Markowitz, mieszkaniec okolicy, poczuł, że jego prywatność została naruszona przez artystkę i jej ekipę filmową z Kleiner & Company, w związku z czym podjął działanie na drodze sądowej. Według dokumentów złożonych przez niego w sądzie, 26 marca o 7 rano hałas zajeżdżającej ekipy przerwał jego sen, a następnie obstawa gwiazdy uniemożliwiła mu opuszczenie własnego domu i blokowała wyjazd samochodowy. Mężczyzna zażądał już na miejscu odszkodowania za wkroczenie na teren jego posesji oraz niedogodności z tym związane, ale nie otrzymał ani centa.

Artystka jak na razie nie udzieliła komentarza w tej sprawie.

Singel "Why Don't You Love Me" był dodatkowym utworem na wersji deluxe albumu "I Am... Sasha Fierce" z listopada 2008 roku.

 

źródło: megafon.pl

 

Radio Beyonce - posłuchaj

POLECANE RADIA