Rita Ora prezentuje album "Phoenix". Płyta już w sprzedaży!

23.11.2018 12:32
Rita ORa

Rita ORa (Mat. prasowe)

Wspaniała brytyjska piosenkarka i aktorka Rita Ora prezentuje nowy album "Phoenix", który już w dniu premiery zdobył 2 miejsce w polskim notowaniu iTunes! ". Album promuje najnowszy singiel "Let You Love Me".

Rita Ora odbyła wspaniałą trasę koncertową, doczekała się wielkich przebojów ("Your Song" oraz "Anywhere"), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 mld! Miała okazję nagrać singla z Aviciim ("Lonely Together") oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze "For You", który znalazł się na ścieżce do "Nowego oblicza Greya". Należy też wspomnieć o hymnie kobiet "Girls" nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli XCX. Wszystkie wymienione przeboje z ostatnich miesięcy znajdują się na płycie "Phoenix".

Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam" - mówi Rita Ora. "Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście.

Rita sprzedała do tej pory 7 mln singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta "Ora" z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Do najnowszego singla powstał teledysk, który ma już ponad 106 mln wyświetleń na Youtube!

Tracklista albumu:

Standard:
1. Anywhere
2. Let You Love Me
3. New Look
4. Lonely Together (feat. Rita Ora)
5. Your Song
6. Only Want You
7. First Time High
8. For You (Fifty Shades Freed with Liam Payne)
9. Summer Love (with Rudimental)
10. Girls (feat. Cardi B, Bebe Rexha & Charli XCX)
11. Keep Talking (feat. Julia Michaels)
12. Hell Of A Life

Deluxe:

13. Velvet Rope
14. Falling To Pieces
15. Cashmere
16. Soul Survivor

POLECANE RADIA