Bastille wracają do Polski

redakcja
22.11.2018 09:23
Bastille

Bastille (Fot. Alfa.lt)

Wraz z agencją koncertową Go Ahead zaprasza na koncert Bastille! Zespół zagra 19 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze!

Kariera Bastille zaczęła się w 2010 roku od solowego projektu Dana Smitha, który potem do współpracy zaprosił Chrisa Wooda, Willa Farquarsona oraz Kyle'a Simmonsa. Indie-popowe, podszyte taneczną elektroniką synthpopowe brzmienia zaowocowały m.in. zaproszeniem Bastille na wspólną trasę przez brytyjską electropopową formację Fenech-Soler. Wśród swoich największych inspiracji Dan Smith wymienia m.in. Reginę Spektor, Björk, Bon Ivera czy Kate Bush. Polskiej publiczności Bastille znane jest przede wszystkim dzięki przebojowemu singlowi "Pompeii" z ich debiutanckiego albumu "Bad Blood". Wydany w 2013r. debiutancki album "Bad Blood" , zawierający takie przeboje jak "Pompeii", "Flaws", "Laura Palmer" i "Things We Lost In Fire" okazał się międzynarodowym fenomenem, a w Polsce krążek szybko pokrył się platyną.

W 2016 roku zespół wydał album "Wild World", promowany singlem "Good Grief". W tym roku Bastille pojawili się ponownie dzięki singlowi "Happier", który nagrali z Marshmello.

Zespół ogłosił też trzeci studyjny album - dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, w maju natomiast pojawił się pierwszy singiel zwiastujący płytę.

Organizatorzy przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani - ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Śledźcie wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2221280134863997/

POLECANE RADIA