Dawid Podsiadło na czterech koncertach w Warszawie!

Redakcja
17.09.2018 07:06
Dawid Podsiadło 'Nie ma fal'

Dawid Podsiadło 'Nie ma fal' (youtube)

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca na scenę. Po publikacji singla "Małomiasteczkowy" zapowiadającego trzecią płytę artysty - album, którego premierę zaplanowano na jesień 2018 r., wg deklaracji artysty będzie wypełniony muzyką do tańca.

Pierwszy koncert Dawida na warszawskim Torwarze wyprzedał się w kilkadziesiąt minut! Artysta, jednak nie chcąc zawieść swoich najwierniejszych fanów, postanowił dodać do listy nowe daty! W Warszawie Podsiadło zagra aż cztery koncerty! W sprzedaży są dostępne jeszcze jedynie bilety na 18 grudnia! Zostało ich niewiele, więc zainteresowanym radzimy się pospieszyć! 

Utwór został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów, w ciągu tygodnia osiągając ponad 3 mln wyświetleń w serwisie Youtube oraz klasyfikując się na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych polskich utworów na platformie Spotify.

Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chcę ludziom przekazać na tych nagraniach.

- wyznaje Dawid Podsiadło.

Powrotowi Dawida na scenę będzie towarzyszyć "Małomiasteczkowa" trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej, do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Przewrotnie do nazwy, będą to największe miasta i aglomeracje, a koncerty odbędą się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów.

Tak prezentuje się cała trasa:

27.10 - Katowice (Spodek),
04.11 - Wrocław (Hala Stulecia) - SOLD OUT,
20.11 - Wrocław II (Hala Stulecia),
23.11 - Kraków (TAURON Arena Kraków),
29.11 - Gdańsk/Sopot (ERGO ARENA),
01.12 - Szczecin (Netto Arena),
04.12 - Poznań III (Hala Arena),
05.12 - Poznań II (Hala Arena) - SOLD OUT,
06.12 - Poznań (Hala Arena) - SOLD OUT,
08.12 - Warszawa (Torwar) - SOLD OUT,
16.12 - Warszawa II (Torwar) - SOLD OUT,
17.12 - Warszawa III (Torwar)

Będą to jedyne dedykowane nowemu albumowi, premierowe koncerty Dawida w tym roku. Wcześniej Artysta pojawi się z krótkimi koncertami tylko na czterech festiwalach muzycznych, zapowiadając to, co przygotowuje dla fanów na swojej jesiennej trasie.

Warto przypomnieć, że tuż przed tym, kiedy z końcem 2016 roku Dawid ogłosił przerwę od działań muzycznych (w tym koncertowania), wszystkie ogłoszone przez niego biletowane koncerty wyprzedały się błyskawicznie (ponad 45 tyś sprzedanych biletów), a w samej Warszawie Artysta zgromadził ponad 15 tyś fanów na 5 koncertach na przestrzeni jednego roku.

Z kim się widzimy pod sceną? :) 

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

 • Gość: fas

  0

  Dawid Podsiadło na czterech koncertach w Warszawie! -

  08.12 - Warszawa (Torwar) - SOLD OUT,
  16.12 - Warszawa II (Torwar) - SOLD OUT,
  17.12 - Warszawa III (Torwar)

  brawa dla matematyków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA