Margaret odkryła w sobie kobietę

Dominika Cianciara
16.12.2017 08:31
Margaret

Margaret (https://www.facebook.com/pg/MARGARETMUSICONLINE/photos/)

Piosenkarka o słodkim wyglądzie, nastoletnia prowokatorka, ambasadorka butów - tak do tej pory kojarzyliśmy Margaret, która zaczynała od blogerki modowej a stała się jedną z czołowych młodych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym roku piosenkarka doznała przemiany - jak opisuje to doświadczenie?

Margaret próbowano już przykleić różne łatki. Polska Rihanna, czy młoda Violetta Willas. Mimo młodego wieku, w jakim Margaret zaczęła karierę, nie sposób doszukać się istotnych wpadek podczas wywiadów, czy ujawniania szczegółów z życia gwiazdy. Niezależnie od tego z kim rozmawiała, czy był to Najsztub, czy Wojewódzki, młoda piosenkarka potrafiła "wybrnąć" z każdego niewygodnego pytania, dzięki czemu zyskała szacunek nie tylko wśród rówieśników.

Sama Margaret często przyznawała, że nie ma wokół siebie zbyt wielu przyjaciół w jej wieku. Zazwyczaj dogaduje się ze starszymi. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas, w którym piosenkarka poczuła się na tyle dojrzale, by nie robić czarnego PR-u swojemu pokoleniu. Przyznała, że rok 2017 jest dla niej szczęśliwym rokiem i wcale nie chodzi o wydanie nowej płyty.

Pierwszy raz w życiu nie oceniam roku pod kątem muzycznym, lecz personalnym. Czuję, że to w tym roku było ważniejsze. Czuję zmianę z szalonej dziewczyny w zwariowaną kobietą. Czuję się dobrze ze sobą, co wcześniej mi sprawiało problemy. - mówi piosenkarka
Człowiek czuje, że narasta w nim siła, co też przekłada się na moją pracę. - dodała po chwili

Warto wspomnieć, że Margaret w 2017 roku skończyła 26 lat. Ciekawe, czy odkrycie w sobie kobiety będzie pretekstem do wydania nowej płyty. Jak by się nie stało, nie sposób piosenkarce zarzucić, że jej wcześniejsze piosenki były naiwne. Od początku gwiazda poruszała tematy czysto ludzkie, które dotyczą reprezentantów różnej grupy wiekowej. Z resztą za jeden teledysk, w którym po planie chodzą nadzy aktorzy, została mocno skrytykowana. Margaret jedna sprawiała wrażenie mało przejętej i szybko po tym dalej rozwijała skrzydła. Nowości muzyczne od tym razem "dojrzałej" artystki możemy podziwiać już teraz.

Więcej o:

POLECANE RADIA