Świąteczne wydanie Carpool Karaoke - Harry Styles całuje Jamesa Cordena

Dominika Cianciara
13.12.2017 12:59
James Corden i Harry Styles

James Corden i Harry Styles (The Late Late Show With James Corden (Youtube.com))

James Corden znany jest ze śmiesznych programów, w których zaprasza gwiazdy. Jego kultowy The Carpool Karaoke, bije rekordy popularności. W Internecie dostępny jest niemal każdy odcinek, stąd można razem z Cordenem uciec od świata na dobrych kilka godzin. Wydanie świąteczne tego programu okazało się wyjątkowo zaskakujące. Dlaczego?

James Corden inspiruje Polaków

Show "Carpool Karaoke" w jakiś sposób był wykorzystany do stworzenia podobnego polskiego programu. Mowa o programie Jarosława Kuźniara, w którym konwencja jest podobna chociaż brakuje śpiewania. Dziennikarz przeprowadza krótkie poranne wywiady z ciekawymi gwiazdami polskiej sceny i jednocześnie prowadzi samochód. Niestety program nie odniósł sukcesu porównywalnego z "Carpool Karaoke". Inną inspiracją Polaków był konkurs pod nazwą "Carpool Karaoke", dzięki któremu można było wygrać wejściówki na widownię programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Polacy śpiewali piosenki Zenka Martyniuka, Dody, czy Edyty Górniak. Dlaczego James Corden jest tak inspirujący? Ponieważ jego programy są świetnie przeprowadzone. Oryginalny "Carpool Karaoke" na bieżąco gromadzi przed ekranem setki tysięcy widzów. Można w nim obejrzeć osobiste ale i ubrane w dobry żart wywiady z gwiazdami. Ostatnio James Corden nagrał kompilację świątecznych urywków spotkania z różnymi artystami.

Boże narodzenie to dla każdego ważny czas

James zaprosił do świątecznego "Carpool Karaoke" takie gwiazdy jak Reggie Watts, Harry Styles, Katy Perry, Usher, Bruno Mars, The Foo Fighters, Miley Cyrus, P!nk, Sam Smith, Fifth Harmony, Ed Sheeran oraz Kelly Clarkson. Dla wszystkich artystów święta są absolutnie magicznym czasem. Każdy z zaproszonych doskonale znał świąteczne piosenki. Niezależnie od przekonań, stylu życia, gwiazdy jednoczyły się w kompilacji świątecznego wydania "Carpool Karaoke". Co więcej, film przesycony jest pozytywną energią, co tylko świadczy o jego autentyczności. Film zaczyna się od krótkiej refleksji Reggiego Wattsa, po czym zaczyna się świąteczne śpiewanie z artystami.

Czekam cały rok, żeby po prostu założyć tę mikołajkową czapkę - stwierdza Reggie

James Corden i Harry Styles, czyli Święta na wesoło

Kilka minut gwiazdy śpiewają świąteczną piosenkę w programie "Carpool Karaoke" a gdy dochodzi do jej końca, emocje opadają i artyści wraz z Jamesem Cordenem życzą sobie wszystkiego najlepszego, dochodzi do osobliwego zdarzenia. Harry Styles z czułością całuje Cordena w usta, po czym obydwaj śmieją się z tego incydentu. Czy pocałunek był wyreżyserowany? A może to czysty przypadek? Póki co Harry Styles nie zdecydował się na żaden komentarz.

POLECANE RADIA