Edyta Górniak nie zagra koncertu sylwestrowego? Artystka wyjeżdża na Bahamy

Dominika Cianciara
06.12.2017 11:56
Edyta Górniak

Edyta Górniak (https://www.facebook.com/pg/Edyta-Górniak-199500850125643/photos/)

Edyta Górniak miała ostatnio sporo pracy w Polsce. Uczestnictwo w talent show dla dzieci, nagrywanie i promowanie nowego singla, "Andromeda" we współpracy z Donatanem oraz poprawa rodzinnych więzi. Niestety Edyta była także zmuszona do ponownej ochrony syna przed negatywnym wpływem jego ojca. Przywykliśmy do tego, że Edyta Górniak razem z nami spędza każde Święta. W tym roku wokalistka może jednak zmienić plany.

Edyta Górniak 2017- zbyt droga dla polskich organizatorów?

Informator Edyty podał do publicznej informacji wiadomość, że w dalszym ciągu trwają negocjacje co do stawki za występy Edyty podczas Nocy Sylwestrowej w Polsce. Wygląda na to, że póki co piosenkarka nie doszła do porozumienia z organizatorami wydarzeń tego typu. Chodzą plotki, że piosenkarka tak naprawdę nie chce porozumienia, ponieważ ma już plany na zagospodarowanie świątecznego okresu.

Edyta Górniak występowała dla widzów przez osiem lat z rzędu. Jako słuchacze wokalistki, przywykliśmy do jej obecności na świątecznej scenie. Mimo wszystko Edyta może mieć już dość. Po kolejnym nieudanym związku oraz promocji nowego singla, Górniak pragnie zniknąć na kilka dni wraz ze swoim ukochanym synem. Nic dziwnego, że wrażliwa wokalistka jest już zmęczona blaskiem fleszy i potrzebuje spokoju.

Zamiast śniegu, słońce i plaża na Bahamach - Edyta Górniak z synem

Celem podróży Górniak mają być wyspy Bahama. Wygląda na to, że polska aura nie przypadła artystce do gustu. Gwiazda ciężko pracowała na możliwość podróżowania po całym świecie i coraz częściej z tej możliwości korzysta. Chociaż Edyta zawsze powtarzała, że fani są dla niej bardzo ważni, tegoroczne zmęczenie może okazać się bardziej przekonujące od próśb słuchaczy, by wokalistka została w Polsce.

Singiel "Andromeda", chociaż został wydany stosunkowo niedawno, w żaden sposób nie nawiązuje do polskiej tradycji spędzania Świąt. Raczej pokazuje zamiłowanie Edyty do wnikania w filozofię Wschodu. Artystka ubrana w pióropusze, nawołuje do miłości oraz unikania toksycznych relacji. Edyta twierdzi, że każdy ma w sobie potężną siłę, która jest skutecznie tłumiona przez otoczenie. Czy doświadczenia, jakie przytrafiły się artystce w Polsce na trwałe zniechęcą ją do ojczyzny?

POLECANE RADIA