Polskie hity na Święta - Cleo, Ewa Farna i Antek Smykiewicz

Dominika Cianciara
06.12.2017 11:01
Cleo

Cleo (https://www.facebook.com/CjakCLEO/photos)

Zbierasz hity na tegoroczną playlistę świąteczną? Powinna być długa, biorąc pod uwagę czas, jaki zajmują przygotowania aż do momentu wspólnego spotkania przy stole. To właśnie muzyka tworzy magiczny nastrój dlatego warto przygotować ją odpowiednio wcześniej. Polscy artyści o tym pomyśleli i stworzyli dla swoich fanów muzyczne prezenty świąteczne.

Cleo - energia i radość na święta 2017

Piękna wokalistka, która zyskała popularność głównie dzięki współpracy z Donatanem, została w tym roku zaproszona do współpracy z Coca Colą. Trzeba przyznać, że Cleo świetnie poradziła sobie z zadaniem. Wykonana przez nią energiczna świąteczna piosenka opiera się na kultowym brzmieniu z reklamy Coca Coli, którą znamy od lat. Cleo wystąpiła także w teledysku, w którym mogła prezentować swoje wdzięki.

Antek Smykiewicz w walce o budowanie relacji "na nowo"

Antek popularność zyskał dzięki udziale w dwóch programach talent show, w których zajął wysokie pozycje. W The Voice of Poland, trafił pod skrzydła Andrzeja Piasecznego i zajął zajął 2. miejsce. Trzy lata później wziął udział w programie Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie dotarł do półfinałów. Antek o uwodzicielskim głosie postanowił także nagrać coś specjalnego z okazji Świąt. Jego piosenka, "Na nowo" doskonale wpasowuje się jako tło świątecznych przygotowań i podprogowo nastraja do budowania silnych rodzinnych więzi.

Ewa Farna - Święta po czesku

Chociaż Ewa Farna cieszy się ogromną popularnością w Polsce,swoją świąteczną piosenkę postanowiła zaśpiewać po czesku. Muzykę do utworu "Vánoce na miru" skomponowała we współpracy ze swoim producentem i gitarzystą, Lukasem Chromkem oraz duetem Sazavsky & Chobot. Jest jeszcze czas na przetłumaczenie świątecznego hitu na język polski. Czy Ewa Farna podejmie się tego zadania? Trzeba przyznać, że świąteczna propozycja Ewy jest naprawdę poruszająca i doskonale pasuje do klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Warto dołączyć te hity do playlisty świątecznych piosenek 2017. W końcu słuchanie co roku tych samych brzmień kiedyś się nudzi. Polscy wokaliści zasługują na docenienie i przesłuchanie ich propozycji muzycznych.

Zobacz także

POLECANE RADIA