John Mayer trafił na stół operacyjny!

Dominika Cianciara
06.12.2017 09:48
John Mayer

John Mayer (https://www.facebook.com/johnmayer/photos/)

Amerykański pop-rockowy muzyk, John Mayer, właśnie trafił do szpitala. Lekarze podejrzewają schorzenie, które wymaga nagłej operacji. Czy diagnoza została postawiona właściwie? Bez względu na to, zespół Dead and Company, został zmuszony do odwołania koncertu w Nowym Orleanie.

We wtorek, 5 grudnia, John Mayer został przyjęty do szpitala na usunięcie wyrostka robaczkowego. Wskazuje to na pewną diagnozę. Zapalenie wyrostka robaczkowego, to poważna sprawa. Chociaż operacja jest prosta, trzeba działać naprawdę szybko. Z uwagi na zagrożenie śmiercią, często diagnozuje się podejrzenie zapalenia. U muzyka zalecono operację, stąd można się spodziewać, że na jakiś czas zniknie ze sceny.

Po operacji tego typu, hospitalizacja trwa ok. tygodnia. W zależności od stanu muzyka, będzie on mógł wrócić na scenę niedługo po operacji lub zaleci mu się wstrzymanie się od większych aktywności. Zapalenie wyrostka zdarza się naprawdę często, z uwagi na niefortunne ulokowanie tej części jelita. Gromadzone w nim resztki jedzenia powodują zapalenie i wówczas konieczna jest operacja, by nie doszło do rozprzestrzenienia się zakażenia.

Dead and Company opublikował na Twitterze informację o konieczności przejścia przez Mayera operacji. Nie dali jednak informacji co do wyników zabiegu. Czekamy zatem na wiadomości dotyczące stanu zdrowia muzyka.

We wtorek rano, 5 grudnia, John Mayer został przyjęty do szpitala na usunięcie wyrostka robaczkowego. - pisze Dead and Company

Zespół współtworzą Bob Weir, Mickey Hart i Bill Kreutzmann. Z Johnem Mayerem Dead and Company zaplanował przedświąteczną trasę koncertową. Jak widać, nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planami. Ten rok obfitował w niedyspozycję gwiazd. Najpierw Lady Gaga, potem Ed Sheeran a teraz John Mayer. Czy przyszły rok będzie bardziej litościwy dla gwiazd?

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA