Kolejne świąteczne hity od znanego boysbandu

Dominika Cianciara
06.12.2017 09:36
New Kids On The Block

New Kids On The Block (https://www.facebook.com/nkotb/photos/)

Wygląda na to, że w tym roku czeka nas obszerna lista nowych hitów świątecznych. Zespół New Kids On The Block postanowił dołączyć do twórców tegorocznych świątecznych piosenek. Powstały aż trzy kultowe piosenki wprowadzającą aurę tego magicznego czasu. Słyszeliście je już?

Popowa grupa, której skład tworzą Joey McIntyre, Donnie Wahlberg, Danny Wood, Jordan i Jonathan Knight, wypuściła właśnie nową, wzbogaconą wersję swojej EP-ki "Thankful". Krążek oryginalnie wydany w maju tego roku, został rozbudowany o trzy bożonarodzeniowe piosenki - "Unwrap You", "December Love" i "One Night of Peace". Jeśli nie wiesz, czy to dobry prezent na święta, możesz się upewnić, sprawdzając piosenki przez aplikację Spotify.

Warto wspomnieć, że New Kids On The Block powstał już w latach 80-ych i zyskał serca wielu fanek i fanów. To jeden z pierwszych boysbandów, dlatego można na to liczyć, że ich świąteczne hity będą w klimacie podobnym do piosenek Backstreet Boys. Delikatne męskie głosy uwodzą w romantycznych piosenkach w towarzystwie świątecznych brzmień. Takie połączenie nie może zawieść.

New Kids On The Block zapowiedzieli też dokument podsumowujący ich ostatnią trasę "Total Package Tour". Film zatytułowany "Unwrapped" ukaże się już 9 grudnia. Święta to doskonały czas na wielki powrót. Czy zespołowi New Kids On The Block uda się odzyskać tę popularność, którą cieszyli się przed laty? Wystarczy posłuchać takich hitów jak "Tonight" czy "Step By Step", by stwierdzić w jakim klimacie będą świąteczne piosenki zespołu. Może zespół wyda hit na miarę "Last Christmas"?

Każde nowe brzmienie w klimacie świątecznym jest dobrym pomysłem. W końcu od czasu przygotowywania potraw, przez ubieranie choinki, po zgromadzenie najbliższych przy stole, mija sporo czasu. Warto rozbudować playlistę, by muzyka nieustannie brzmiała podczas tego magicznego okresu.

Więcej o:

POLECANE RADIA