Julia Wieniawa została ambasadorką znanej marki kosmetyków do włosów

Dominika Cianciara
02.12.2017 18:28
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa (https://www.facebook.com/juliawieniawieniawa/photos)

Młoda wokalistka i aktorka znana głównie z roli w serialu "Rodzinka.pl", zdecydowanie wykorzystuje swoje 5 minut. Ostatnio jej wysportowaną sylwetkę można było oglądać na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej. Teraz Julia została twarzą znanej marki kosmetyków do włosów i z tej okazji sama także zmieniła swój wizerunek.

Metamorfoza Julii Wieniawy

Trzeba przyznać, że jak na tegoroczną maturzystkę, Julia Wieniawa prezentuje się bardzo kobieco. Teraz, gdy została ambasadorką L'Oreal, jej wizerunek jest jeszcze mniej dziewczęcy. Sama Julia przyznała, że potrzebowała zmiany. Nigdy wcześniej nie farbowała włosów. To był świetny pretekst do stworzenia naprawdę sukcesywnej kampanii skierowanej do nastolatek, które szaleją za Julią. Wieniawa wystąpiła w kampanii pod hasłem "Nic mnie nie powstrzyma" i zanim pofarbowała włosy, poprosiła swoich fanów o wybór konkretnej farby. Julia przedstawiła kilka swoich typów, po czym wybrała produkt najczęściej polecany przez jej obserwatorów na Instagramie. Na evencie promocyjnym Wieniawa nie kryła zadowolenia z efektów farbowania.

Jeśli chodzi o mój nowy kolor włosów, to jest mała różnica. I dobrze, bo chodziło raczej wydobycie głębi z naturalnego odcienia, niż o drastyczną zmianę koloru włosów. To moja pierwsza w życiu koloryzacja. Swój przekaz kieruję do dziewczyn, które tak jak ja, pragną zmiany ale boją się radykalnych działań. - skomentowała Julia

Julia Wieniawa - nie jest ozdobą mediów

Niesłuszne byłoby twierdzenie, że Julia jest wyłącznie dziewczyną Antka Królikowskiego oraz młodą aktoreczką z "Rodzinki.pl". Wieniawa posiada świetną barwę głosu i swoimi piosenkami idealnie wpisuje się we współczesne trendy. Nastolatki doceniają swoją utalentowaną rówieśniczkę, natomiast starsi odbiorcy są co do niej nastawieni raczej sceptycznie. Warto posłuchać występu młodej wokalistki przed wydaniem jakiegokolwiek osądu. Oczywiście Julia aktywnie uczestniczy w życiu Instagrama oraz chętnie pozuje na ściankach, jednak trudno nazwać ją wyłącznie ładną buzią. Dziewczyna chwali się swoim wyglądem, ponieważ prezentuje się rewelacyjnie. To jednak nie powinno jej odbierać prawa do bycia utalentowaną wokalistką i aktorką.

POLECANE RADIA