Selena Gomez i Justin Bieber są ze sobą wbrew woli bliskich

Dominika Cianciara
02.12.2017 12:52
Selena Gomez

Selena Gomez (https://www.facebook.com/Selena/photos)

Selena Gomez przeszła ostatnio całkiem sporo. Od nawrotu choroby, przez przeszczep nerki i rozstanie z kanadyjskim wokalistą, The Weeknd. Jej rodzina była przy niej cały czas. Wspierali Selenę jak tylko potrafili. Teraz trudno jest im pogodzić się z faktem, że Justin Bieber nadal odgrywa ważną rolę w życiu Seleny.

Selena Gomez i Justin Bieber - miłość po przejściach

Selena i Justin zakochali się jako nastolatkowie. Do tego ich miłości towarzyszyły okoliczności sławy, co z pewnością związkom nie pomaga. W końcu po iluś perturbacjach, para się rozstała. Okazało się bowiem, że Justin nie potrafi być wierny i od związku z Seleną, wybiera sławę. Minęło kilka lat, Selena związała się z wokalistą The Weeknd aż nagle fani spotkali się z zaskakującą wiadomością. Podobno The Weeknd porzucił Selenę, ponieważ woli życie singla. To zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak szybko starał się powrócić do poprzedniej dziewczyny. Czyżby samotne życie nie było jednak jego wyborem?

Justin Bieber ciągle w sercu Seleny

Chodzą pogłoski, że Justin Bieber tak naprawdę nigdy nie zniknął z życia Seleny. Właśnie podczas powrotu jej choroby, zresocjalizowany Justin chciał być blisko, co nie spodobało się The Weeknd oraz bliskim Seleny. W końcu kanadyjczyk zostawił młodą wokalistkę, godząc się na opinię niewiernego partnera, podczas gdy powód jego odejścia mógł być zupełnie odwrotny. To zaskakujące, jak szybko Selena odżyła po zakończeniu związku z The Weeknd. Teraz bez oporów spotyka się z Justinem, co nie podoba się jej rodzinie.

Bliscy pamiętają, jak Selena cierpiała przez Justina. Jednak młody wokalista uparcie twierdzi, że zupełnie się zmienił a jego miłość do Seleny nigdy nie zniknęła. Kilka dni temu paparazzi złapało kochanków na wspólnej wizycie. w kościele. Czy Justin Bieber naprawdę stał się głęboko wierzący? Selena po tak ciężkich przejściach życiowych także mogła zapragnąć bliższego kontaktu z Bogiem. Po wspólnej mszy Selena i Justin udali się do eleganckiej restauracji, gdzie popijali drinki. Selena wygląda na naprawdę szczęśliwą, dlatego jej rodzina godzi się na spotkania z Bieberem. Nie zmienia to jednak faktu, że wokalista dostał już czerwoną kartkę od rodziny Gomez i prawdopodobnie przez dłuższy czas nie będzie mógł beztrosko zjawiać się w ich domu.

POLECANE RADIA