Eminem powraca z nową płytą

Dominika Cianciara
29.11.2017 08:20
Eminem

Eminem (https://www.facebook.com/eminem/photos/)

Już za nieco ponad 2 tygodnie wyjdzie nowa płyta króla białego rapu, Eminema. Fani z pewnością nie mogą się doczekać. Zwłaszcza, że ostatni krążek rapera (poza remixami z 2014), wyszedł w 2013 roku. Eminem ewidentnie nie daje o sobie zapomnieć, chociaż z nową płytą czekał na tyle długo, by fani mogli za nim zatęsknić.

Longplay Eminema, "Revival", ma być następcą płyty z 2013 roku, "The Marshall Mathers LP 2". Do sprzedaży płyta trafi już 15 grudnia, co oznacza także prawdopodobne rozpoczęcie trasy koncertowej rapera z początkiem nowego roku. Warto obserwować, czy Eminem da koncert również w Polsce. To jeden z najbardziej cenionych raperów, który jest znany zarówno fanom takiego gatunku muzycznego, jak i tym, którzy na co dzień nie słuchają rapu. Dr. Dre na swoim profilu aplikacji Instagram, udostępnił intrygującą zapowiedź nadchodzącej płyty Eminema. Z niecierpliwością czekamy na więcej. Singiel, "Walk on Water" z gościnnym występem Beyonce, ma promować nowy krążek Eminema, co tylko zwiększa ekscytację fanów. Piosenka została wyprodukowana przez Ricka Rubina.

Eminem zadebiutował w 1996 roku a na początku 2000 roku był już gwiazdą. Raper ma na koncie 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. Co ciekawe, Eminem nigdy nie obawiał się poruszania najbardziej osobistych kwestii swojego życia, przez co często dochodziło do kłótni pomiędzy nim a rodziną. Czasem skandale kończyły się w sądzie. Nic jednak nie powstrzymało Eminema przed ujawnianiem prawdy na temat swojego dzieciństwa i późniejszego życia. Dzięki swego rodzaju mentalnemu ekshibicjonizmowi, zdobył wielu fanów. Hitem okazała się piosenka, z 2002 roku "Cleanin' out my closet" o trudnym dzieciństwie Eminema.

Muzyk nigdy nie ukrywał, że nie był też najlepszym ojcem, popadał w romanse oraz uzależnienia. Wygląda na to, że tworzenie muzyki jest dla Eminema oczyszczającą terapią, stąd można się spodziewać nowych wyznań na płycie, która będzie miała swoją premierę w tym roku.

POLECANE RADIA