Pink dogadza "mężowi" w nowym teledysku

Dominika Cianciara
22.11.2017 08:45
Pink

Pink (https://www.facebook.com/pink/photos)

Pink właśnie zaprezentowała wideo do utworu "Beautiful Trauma". Do współpracy zaprosiła roztańczonego aktora - Channinga Tatum. Jak wyszło?

Pink nagrała zadziwiająco kolorowy i optymistyczny teledysk do piosenki, która nie opowiada o niczym radosnym. Na klipie, w reżyserii Nicka Floreza i RJ Durella, można zobaczyć roztańczoną Pink wystylizowaną na Pin-up Girl, która robi co może, by jej związek był udany. Warto jednak zwrócić uwagę na szczegóły - dla przykładu na początku teledysku, Pink i Tatum wstają z bajkowych, aczkolwiek osobnych łóżek. Channing zdaje się być zmęczony widokiem klipowej żony. Ona z kolei podaje na śniadanie różnego rodzaju medykamenty aż para zaczyna radośnie tańczyć.

W końcu Pink odkrywa, że jej ukochany przebiera się za kobietę, co może tłumaczyć jego wcześniejsze znudzenie tradycyjnym związkiem. Kochająca żona, pozwala mu na bycie sobą. Okazuje się jednak, że robi to kosztem samej siebie. Zdecydowanie Pink przedstawia w teledysku kobietę, która stara się być silna ponad swoje możliwości - zaprasza nawet "koleżankę", z którą pragnie dogodzić swojemu mężczyźnie. Finalnie para idzie spać do osobnych łóżek i dalej zachowuje dystans. Można więc wywnioskować, że starania Pink poszły na marne.

Wszystko przestawione jest w stylu lat 60-ych lecz w cukierkowo kolorowej oprawie. Czy "Beautiful Trauma" to zdaniem Pink pięknie wyglądający obrazek, za którym kryje się smutek i rozczarowanie? Czy wokalistka opisuje w ten sposób własny związek? Podczas wydawania płyty 13 października, Pink udzieliła kilku wzruszających wywiadów, w których przyznaje, że jej związek to wieczna walka. Podzieliła się także pomysłem o urozmaiceniu relacji i zaproszeniu do łóżka nowych kochanków. Gwiazda podobno w ten sposób pragnie zatrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę, ojca jej dzieci. Czy najnowszy teledysk nie obrazuje wyniszczenia, na jakie Pink się godzi w związku z zatrzymaniem przy sobie męża? W nowym klipie aż roi się od symboli w stylu: "ratuj mnie".

POLECANE RADIA