Johnny Depp uprawia seks w teledysku Marilyna Mansona

Dominika Cianciara
15.11.2017 12:30
Marilyn Manson

Marilyn Manson (https://www.facebook.com/pg/MarilynManson/photos/)

Kontrowersyjny rockman Marilyn Manson, w ostatnim czasie nie daje o sobie zapomnieć. Wcześniej pisaliśmy już o kłótni z ulubieńcem nastolatek - Justinem Bieberem. To jednak pryszcz w porównaniu do tego, co Manson wymyślił dla swoich słuchaczy. Tym razem muzyk prowokuje w nowym teledysku, w którym gościnnie pojawił się Johnny Depp.

Marilyn Manson i Johnny Depp z przekazem: Kill4me

Manson najwyraźniej polubił współpracę z Johnnym Deppem, ponieważ nie zaproponował mu udziału w swoim teledysku po raz pierwszy. Wcześniej Depp wystąpił w "Say10". Tym razem aktor znany głównie z "Czekolady" oraz "Piratów z Karaibów" zaprezentował się w teledysku do piosenki "Kill4me". Zdecydowanie jest to film stworzony dla dorosłych widzów o mocnych nerwach. W związku z tym na początku klipu widać odpowiednie ostrzeżenie.

Podczas oglądania klipu, możemy wejść do świata fetyszy i pragnień, które Manson i Depp zaspokajają w pełni. Poza scenami seksu uprawianego z roznegliżowanymi i prowokacyjnymi kobietami, można dostrzec fetysz podglądania i zbiorowej orgii. Słowa do "Kill4me" prawdopodobnie miały swój symboliczny przekaz w mocnych scenach, które przedstawiono. Jakby autor chciał powiedzieć: przekrocz dla mnie granicę, zrób ze mną coś szalonego aż w końcu, zabij dla mnie, "Kill4me".

Marilyn Manson 2017 - forma, którą warto się podzielić

Trzeba przyznać, że muzyk nie wyszedł z formy. Co więcej, jego piosenki zdają się nieść wciąż ten sam przekaz, co na początku kariery. Najwyraźniej stary i lubiany Marilyn Manson nie zmienia się wraz z wiekiem. Podobnie jak jego kolega, Johnny Depp. Po dwóch rozstaniach, w tym jednym zakończonym przed Sądem, Johnny wraca do formy, w czym pomaga mu Marilyn Manson. Powrót aktora do branży filmowej nie wiązał się ze spektakularnym sukcesem. Pomysł Mansona, by zaangażować Johnny'ego w swoich klipach, zdaje się być ostatnią deską ratunku dla aktora.

"Kill4Me" promuje longplay "Heaven Upside Down", który miał premierę 6 października 2017 roku. Marilyn Manson działa w branży muzycznej od 1989 roku, aktywnie prowokując swoich słuchaczy - to w teledyskach, jak również w wywiadach, czy na scenie. Wielokrotnie jego koncerty były odwoływane przez protesty przeciwników prowokacji Mansona. Największy sukces osiągnęły płyty "Antichrist Superstar" (1996) i "Mechanical Animals" (1998).

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: gość

    0

    Ostatnią deską ratunku? Można Deppa lubić lub nie, ale z branży na pewno nie wypadł. Wystarczy spojrzeć, jak zapchany ma grafik. Nie mówiąc już o tym, że Depp ma ważną rolę w "Fantastycznych zwierzętach" - serii, która raczej strat nie przyniesie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA