Shakira odwołuje trasę koncertową - doznała krwotoku ze strun głosowych

Dominika Cianciara
15.11.2017 08:48
Shakira

Shakira (https://www.facebook.com/shakira/photos/)

Europa wiernie czekała na koncerty Shakiry. Niestety występy zaplanowane na jesień będą musiały zostać przełożone na 2018 rok. Gwiazda podczas przygotowań do trasy "El Dorado", poważne nadwyrężyła struny głosowe.

Za pośrednictwem Twittera i Facebooka, Shakira skierowała smutny komunikat do swoich fanów. Okazuje się, że jakiś czas artystka walczyła z problemem, zanim o nim opowiedziała. Odwołanie trasy to ostateczność i w tym wypadku Shakira musiała się zdecydować na podjęcie tego kroku.

W liście wokalistka tłumaczyła, że pod koniec października doznała krwotoku z prawej struny głosowej. Zdarzyło się tak, ponieważ wokalistka przeforsowała głos aż doznała silnego bólu. Pierwotna diagnoza dawała jeszcze nadzieję na powrót do zdrowia przed rozpoczęciem europejskiej trasy w Kolonii. Niestety sytuacja się nie poprawiła.

Niestety, krwotok nie minął i mój koszmar trwa. Walczę, by w pełni wrócić do zdrowia. Cierpię z powodu tych, którzy zrobili niemożliwe rzeczy, by zdobyć bilety w różnych krajach Europy. Także z powodu mojej 60-osobowej ekipy, która harowała dzień i noc, by stworzyć najlepszy show w mojej artystycznej karierze i którzy nie mogli doczekać się tych występów. I z powodu moich dzieci, które chciały zobaczyć mamę na scenie. - napisała artystka

Oczywiście fani wybaczą swojej idolce, jednak poruszenie z powodu jej stanu zdrowia było naprawdę widoczne. Warto wspomnieć, że Shakira, jako jedna z nielicznych artystek, wzbudza swoją postacią same pozytywne emocje. Nigdy nie uczestniczyła w żadnym medialnym szumie, jej związki nie oburzały a jej postawa skłania do myślenia. Artystka prowadzi szczęśliwe życie rodzinne i chętnie wspiera różnego rodzaju akcje charytatywne. Tym bardziej fanom jest jej żal. Oby skończyło się na jednym komunikacie, by Shakira wróciła do zdrowia i tym samym, nie musiała odwoływać kolejnych koncertów.

POLECANE RADIA