Metallica zaskakuje fanów i gra wielki przebój Oasis

Mateusz Mochnaczewski
30.10.2017 10:44
Metallica

Metallica (Facebook)

Podczas sobotniego koncertu w Manchesterze, na miłośników metalu i britpopu czekała nie lada niespodzianka. Ci, którzy wybrali się na występ Metalliki, mogli posłuchać nie tylko największych numerów grupy, ale także niesamowitego i zaskakującego coveru. Posłuchajcie jak brzmi "Don't Look Back in Anger", w wykonaniu królów thrash metalu.

Legenda metalu gra wielki popowy przebój? Kiedyś nikt by w to nie uwierzył. Przecież to obraza dla całego środowiska wiernych fanów gatunku, który niegdyś z popem miał niezbyt wiele wspólnego. No właśnie... Niegdyś. Dziś takie wykonania nikogo już nie dziwią. Zwłaszcza, gdy za takowy numer, biorą się absolutni i niekwestionowani królowie.

W ostatnim czasie Metallica zaskoczyła fanów, wspólnym występem z Lady Gagą. I - bynajmniej - nie był to ich pierwszy romans, z szeroko pojętym popem. Już wcześniej Panowie pokazali, że słuchają różnej muzyki - niekiedy kompletnie różnej od tej, którą wykonują na co dzień. A najlepszym tego przykładem, jest mały jamming do utworu "Wonderwall".

Cóż... Jak widać Metallica bardzo lubi Oasis, co udowodniła podczas swojego sobotniego koncertu w Manchesterze. Panowie, a konkretnie Kirk Hammett i Robert Trujillo, wykonali numer "Don't Look Back In Anger". Numer, będący swoistym hymnem miasta, po ataku terrorystycznym, do którego doszło w maju tego roku, po koncercie Ariany Grande.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA