Wesele z Katy Perry!

Ewelina Pietruszka
25.10.2017 09:01
Wesele z Katy Perry

Wesele z Katy Perry (instagram.com/raypropstudios)

Młoda para nie spodziewała się dodatkowego gościa, z pewnością nie myśleli o tym, że na ich wesele przyjdzie wspaniała piosenkarka. Katy Perry wykorzystała krótką przerwę w trasie koncertowej i odwiedziła swoich fanów w tym wyjątkowym dniu.

Tuż przed wyjazdem z hotelu Four Seasons w amerykańskim St. Louis, Katy Perry zauważyła dziesiątki elegancko ubranych gości. Mimo swojego codziennego stroju piosenkarka postanowiła się do nich przyłączyć, jej współpracownicy również mieli ochotę się odstresować przed kolejnym koncertem Katy.

Blonie Dudney i Hayley Rosenblum - para młoda - usłyszeli od nieznanego im mężczyzny "Czy możemy rozwalić wasze wesele?!", zakochani nie mieli nic przeciwko. Czterdziestoosobowy zespół odpowiedzialny za dźwięk na koncertach, zaprosił do zabawy swoją pracodawczynię - Katy Perry. Gwiazda na weselu była zaledwie kwadrans, nie schodziła z parkietu i bawiła się z młodymi. Perry zrobiła sobie zdjęcia z parą młodą, a także innymi gośćmi. Pokazała ponadto swoje taneczne ruchy, podrygując w rytm "Sexy Back" Justina Timberlake'a.

Zakochanym na pamiątkę tego wydarzenia pozostały zdjęcia i nagrania, którymi fotograf weselny pochwalił się na Instagramie.

Czyżby Katy Perry zapragnęła stać się czyjąś żoną? Piosenkarka już od kilku miesięcy zapewnia, że bycie singielką przyczynia się do rozwoju swojej kariery muzycznej, jednak wszystkie dowody przemawiają przeciwko niej. Katy została przyłapana na romantycznej kolacji z przystojnym "wampirem", Robertem Pattinsonem. Para często spotyka się ze sobą, uciekając od uciążliwych paparazzich. Może Perry szukała inspiracji na własne wesele i wykorzystała fakt, że w tym samym hotelu, w którym odpoczywała przed kolejnym koncertem, odbywało się przyjęcie weselne.

Chcielibyście mieć takiego gościa na swoim weselu?

Georgie and Katy Perry on the dance floor {Hayley + Blonie} #dudneypickedaroseinbloom #abaweddings #raypropphotography

Post udostępniony przez Ray Prop (@raypropstudios) 23 Paź, 2017 o 1:30 PDT

Katy Perry crashed my wedding in St.Louis #dudneypickedaroseinbloom #abawedding #raypropstudios

Post udostępniony przez Ray Prop (@raypropstudios) 23 Paź, 2017 o 2:02 PDT

POLECANE RADIA