Katy Perry... utknęła w kosmosie!

Maksymilian Kluziewicz
22.10.2017 10:02
Katy Perry

Katy Perry (Matt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP)

Wykonawczyni przeboju "Dark Horse" po raz kolejny udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do samej siebie.

Katy Perry od lat słynie ze swoich niezwykle spektakularnych tras koncertowych. Gwiazda popu odchodzi od standardowego rozumienia koncertu i swoim fanom serwuje rozrywkę nie z tej ziemi w postaci multimedialnego show, w którym muzyka, taniec i pirotechnika są tak samo ważne. Jak to często bywa, im więcej elementów zaangażowanych w produkcję, tym większa szansa na awarię. Podczas środowego koncertu w Nashville, platforma wznosząca Katy ponad tłum rozhisteryzowanych fanów... utknęła w powietrzu! Gwiazda była zmuszona do zeskoku.

Na każdym koncercie w ramach trasy Witness: TheTour, Katy Perry śpiewa swój singiel "Thinking of You" na wielkiej platformie, ucharakteryzowanej na kosmiczny rekwizyt. Niestety, tym razem coś poszło nie tak i wokalistka zamiast zlecieć na scenę, zatrzymała się w powietrzu, co na chwilę spowodowało wstrzymanie normalnego przebiegu show. Jak przystało na profesjonalistkę, piosenkarka nie spanikowała, tylko całą sytuację obróciła w żart.


To pierwszy raz, kiedy utknęłam w kosmosie. Co zrobić? Może powinnam opowiedzieć kilka żartów, historii, a może zaśpiewać kolejny utwór? Lepiej podnieście telefony do góry. To moment idealny na YouTube! - zażartowała.

Maszyniści odpowiedzialni za produkcję trasy musieli opuścił rekwizyt ręcznie. Z pewnością na taki obrót spraw nie narzekali zgromadzeni w arenie KatyCats, ponieważ ich idolka została ściągnięta prosto w tłum.


Wiecie co, chyba będę musiała chodzić pośród moich ludzi. Tak bardzo mi się to podobało - powiedziała, zeskakując z uszkodzonej platformy.

Witness: The Tour to czwarta trasa koncertowa Katy Perry. Podczas tournee, gwiazda odwiedzi Europę, Amerykę Północną, Australię i Oceanię. Niestety, w tym roku ominęła Polskę. Trasa ma na celu promocję wydanego w czerwcu 2016 roku albumu "Witness", z którego pochodzą hitowe single: "Chained to the Rhytm", "Bon Appetit" oraz "Swish Swish".

POLECANE RADIA