Wzruszająca ostatnia wola Chestera Benningtona

Dominika Cianciara
21.10.2017 09:15
Chester Bennington. Koncert Linkin Park we Wrocławiu, 2014 r.

Chester Bennington. Koncert Linkin Park we Wrocławiu, 2014 r. (#Fot. Dawid Antecki / Agencja Gazeta)

Do dziś nie wiemy, co siedziało w głowie wokalisty Linkin Park, że postanowił zakończyć swoje życie w wieku 41 lat. Dnia 20 lipca znaleziono ciało artysty. Jednogłośnie stwierdzono, że przyczyną śmierci było samobójstwo. Nie wiemy dlaczego, możemy jedynie spekulować. Jednak nie jest tajemnicą, że Chester zażywał narkotyki oraz inne środki, które mogły rozpocząć fatalny okres zaburzeń psychicznych, doprowadzając ostatecznie do zgonu muzyka.

Chester Bennington nie odszedł bez pożegnania. Ponieważ artysta miał w swoim życiu kilka kobiet, z którymi posiadał dzieci, w testamencie znalazł się fragment dotyczący jego oczekiwań dotyczących postępowania najbliższych. Chociaż sam muzyk nie potrafił ustatkować się za życia, z pewnością próbował to zrobić. Być może zabrakło mu odwagi, jednak ostatecznie zależało mu na pojednaniu wszystkich swoich dzieci.

Lider zespołu Linkin Park był znany z niestabilności emocjonalnej oraz huśtawek miłosnych. Do końca nie potrafił być wierny jednej kobiecie - nawet, gdy stał się ojcem. Chodzą pogłoski, że Chester był sobą zawiedziony, ponieważ rodzina stanowiła coś, co miało trzymać wokalistę w spokoju i pomóc zachować pewną stateczność. Niestety natura Chestera, pobudzona narkotykami, żyła swoim życiem aż znalazła się poza wszelką kontrolą.

W swoim testamencie Chester napisał, że bardzo zależy mu na połączeniu więzi wszystkich jego dzieci. Wokalista wyraził swoje oczekiwania w zapoznaniu się matek oraz jego dzieci a także w podjęciu próby nawiązania ich bliższej relacji. Chociaż taka prośba jest dość specyficzna i prawdopodobnie trudna do zrealizowania, widać po niej, że Bennington nigdy nie był obojętny wobec najbliższych. Chociaż sam nie potrafił tego załatwić, miał nadzieję, że jego rodzina będzie miała więcej siły i woli.

Chcę, by matki moich dzieci lub ich opiekunowie, pozwalali dzieciom odwiedzać się nawzajem, by pozwalali im na regularne kontakty z moją dużą rodziną i rodziną mojej żony. Chcę, by moje dzieci wiedziały, że mają dużą, kochającą się rodzinę.

Spełnienie ostatniej woli Chestera nie będzie łatwe. Przypomnijmy, że wokalista zdążył nawiązać naprawdę dużo więzi rodzinnych. Bennington miał syna Jamiego ze związku z Elką Brand. W 2006 roku adoptował także jej syna, Isaiaha. Następnie Chester poślubił Samanthę Marie Olit, z którą doczekał się syna Dravena Sebastiana. Rok po rozejściu się pary, Chester ożenił się z Talindą Ann Bentley, z którą miał trójkę dzieci, Tylera Lee oraz bliźniaczki Lilly i Lilę.

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Gość: Nikt ważny znający prawdę

    Oceniono 2 razy 2

    Autor bez kompetencji, zero prawdziwych informacji. Takie kłamstwa to proszę rozpowszechniać na swój temat a nie Osoby, której się osobiście nie zna!

  • Gość: divi

    Oceniono 2 razy 2

    Ten kto pisal ten artykul to totalny kretyn. Nie ma w tym ani kawalka prawdy. Kogo wy zatrudniacie ??? Nie wstyd wam ???!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA