"Męskie Granie" niedługo na Twojej półce

Dominika Cianciara
21.10.2017 07:53
Organek

Organek (https://www.facebook.com/tomorganek/photos/)

Jeśli nie zdążyłeś na tegoroczny koncert "Męskiego Grania", nic straconego. Już w listopadzie ukaże się płyta ze wszystkimi piosenkami, które rozbrzmiewały tego lata w największych miastach Polski. A jest na co czekać, bo wśród wykonawców można znaleźć zarówno cenionych artystów w ogromnym doświadczeniem w branży, jak i młodych wykonawców, o których słychać nie tylko w kraju ale i za granicą.

Na płycie znajdują się ciekawe kooperacje muzyczne, których możesz nigdzie indziej nie znaleźć. Singlem promującym tegoroczny koncert jest piosenka "Nieboskłon" w wykonaniu Brodki, Piotra Roguckiego oraz Organka, czyli gorącego trio bijącego rekordy popularności w tym sezonie. Kto jeszcze znajdzie się na płycie?

"Męskie Granie 2017" zawiera aż 30 niepowtarzalnych utworów. Zagościł tutaj między innymi zespół Hey, który w tym roku ogłosił koniec kariery. Będzie można usłyszeć także zespół Coma z liderem, Piotrem Roguckim na czele. Romantyczny Kortez, folkowe Sorry Boys, elektroniczne połączenie sił zespołu Kamp! i Brodki czy "Techno" w wykonaniu GrubSona i Domowych melodii.

To nie wszystko. Na płycie znajdziemy także rzadkie kooperacje muzyczne, jak współpraca Kasi Nosowskiej z raperem, Miuoshem, piosenka współtworzona przez Krzysztofa Zalewskiego i Zbigniewa Hołdysa, czy Pink Freud z Tomkiem Lipińskim. Entuzjasta każdego gatunku muzycznego znajdzie w "Męskim Graniu 2017" coś dla siebie. Utwory łączą hip-hop z muzyką dawnych lat oraz elektronicznymi dźwiękami, dodającymi całej płycie nutki nowoczesności.

Płyta będzie dostępna w sprzedaży już 10 listopada.

Więcej o:

POLECANE RADIA