Nie uwierzysz co reklamuje Madonna!

Ewelina Pietruszka
18.10.2017 17:17
Madonna MDNA SKIN

Madonna MDNA SKIN (instagram.com/madonna)

Gdyby nie opis pod filmem, chyba nikt nie domyśliłby co stoi za nagraniem jakim podzieliła się Madonna. Piosenkarka wije się przed kamerą w lateksowym, obcisłym stroju i reklamuje..

Madonna znów prowokuje w reklamie. Królowa popu opublikowała na facebooku film, w którym pręży się w skórzano-lateksowych strojach w stylu S&M. Prowokacyjnym pozom i wiciu się po podłodze towarzyszy mocna, elektroniczna muzyka i znana nam z wideoklipów Madonny gra świateł. Po skąpym stroju i prowokacyjnym zachowaniu można by pomyśleć, że jest to fragment nowego teledysku, bądź reklama erotycznej bielizny. Dopiero dzięki hasztagom można się zorientować, co reklamuje piosenkarka.

Prawdę zdradził dopiero hasztag odsyłający na stronę MDNA SKIN, jest to linia kosmetyków zaprojektowanych przez Madonnę. Produkty zostały stworzone z połączenia natury, nauki i technologii, które pozwalają wyzwolić wewnętrzne piękno.

W skład kosmetyków MDNA SKIN do twarzy wchodzi maska magnetyczna. To nowość w branży kosmetycznej, do ściągnięcia produktu wystarczy jedynie zbliżyć magnez dołączony do zestawu. Zaletą linii kosmetyków Madonny jest fakt, że zabieg z użyciem każdego produktu można wykonać w profesjonalny sposób w domowym zaciszu.

Poprzednią kampanię reklamową, Madonna przeprowadziła równie prowokacyjnie co ostatnia produkcja. W spocie reklamującym perfumy stworzone przez królową popu, Truth or Dare, gwiazda uwodziła kamerę i śpiewała "Wiem, że nie powinnam się tak zachowywać. Dobre dziewczynki nie zachowują się źle, ale... jestem złą dziewczynką".

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

POLECANE RADIA