Przejedź się ulicą Rihanny!

Ewelina Pietruszka
18.10.2017 12:26
Rihanna będzie miała własną ulicę

Rihanna będzie miała własną ulicę (instagram.com/badgalriri/)

Barbadoska jest bardzo doceniana w swojej ojczyźnie. Włodarze państwa uznali, że osobę tak godnie reprezentującą karaibską wyspę trzeba uhonorować w wyjątkowy sposób. Ulica, przy której wychowywała się piosenkarka będzie nosiła nazwę RIhanna Drive.

Tak jak Missy Elloitt otrzyma swój pomnik, który zastąpi ten postawiony ku pamięci Żołnierzy Konfederacji, tak Rihanna zostanie uhonorowana przez władze Barbadosu, ulicą z jej imieniem. 29 - latka nigdy nie zapomniała o tym, skąd pochodzi. Każdą wolą chwilę spędza właśnie na Barbadosie, co doceniły władze państwa. Decyzją włodarzy karaibskiej wyspy ulica Westbury New Road zostanie przemianowana na Rihanna Drive.

Informację potwierdziło ministerstwo turystyki.- W dniu Święta Niepodległości, 30 listopada 2017 roku, rząd Barbadosu oficjalnie zmieni Westbury New Road w parafii St. Michael na Rihanna Drive. W ten sposób składamy hołd pannie Robyn Rihannie Fenty, która dorastała przy Westbury New Road.

W wydarzeniu udział weźmie Rihanna oraz premier kraju Freundel Stuart, którzy dokonają oficjalnego odsłonięcia nowej nazwy ulicy.

30 listopada 1966 roku wyspa odłączyła się od imperium brytyjskiego, od tamtej pory ostatni dzień listopada nazywany jest Dniem Niepodległości na Barbadosie. W zeszłym roku Barbados świętował pięćdziesiątą rocznicę niepodległości swojego państwa, z tej okazji na wyspę przyleciał książę Harry, który tego dnia poznał osobiście Rihannę. Oboje tego dnia wykonali test na obecność HIV, wynik u obojga był negatywny. Piosenkarka pomimo napiętego grafiku zajęć, nigdy nie przegapiła tego święta.

Dzięki Rihannie, Barbados zyskał na rozgłosie. Na wyspę zaczęło przyjeżdżać coraz więcej turystów, którzy podziwiają domy Madonny i Davida Backhama, w których celebryci pomieszkują w okresie wakacyjnym.

Młoda wokalistka to również niesamowita aktorka. Niedawno Rihanna wystąpiła w produkcji science fiction "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" Luca Bessona. Latem przyszłego roku do kin powinien zawitać obraz "Ocean's 8", czyli kobieca odpowiedź na "Ocean's Eleven", gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

Ostatnio o Rihannie dużo mówi się w branży kosmetycznej. Piosenkarka wypuściła całą linię kosmetyków do makijażu w skład którego wchodzą podkłady, korektory, róże, bronzery, pomadki, czyli wszystko to co potrzeba do zrobienia pełnego makijażu twarzy. Na swoim Instagramie Rihanna pochwaliła się nową, edycją Fenty, jeżeli chcecie wypróbować tę linię kosmetyków musicie się pospieszyć, edycja jest limitowana!

#GALAXYCOLLECTION. LIMITED EDITION. Get the intergalactic fam while you still can! @fentybeauty

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri) 17 Paź, 2017 o 11:36 PDT

Zobacz także

POLECANE RADIA