David Bowie na święta

Ewelina Pietruszka
18.10.2017 10:02
David Bowie w teledysku 'Life on mars'

David Bowie w teledysku 'Life on mars' (David Bowie / youtube.com / 'Life on mars')

Jeżeli jesteś fanem świątecznych swetrów, ale znudziło Ci się noszenie sztampowego wełniaka z reniferem, czy świętym Mikołajem. To mamy dla Ciebie coś wyjątkowego, sweter inspirowany filmem "Labirynt" z Davidem Bowie.

W czasach kiedy każdy chce być ubrany w sposób unikatowy i niepowtarzalny ciężko jest znaleźć coś naprawdę wartego uwagi, z pomocą przychodzi pewna firma z akcesoriami dla fanów klasyków muzyki i seriali dla geeków. W asortymencie strona fun.com znajdują się koszulki z podobiznami muzyków, piżamy imitujące strój Doktora Who.

Pomysłodawcy niecodziennych gadżetów, przenieśli na zimową część garderoby wizerunki Davida Bowiego i Jennifer Connelly w rolach króla Goblinów i Sary Williams z filmu "Labirynt". Drugi wzór przedstawia postaci i symbole z filmu w charakterystycznych dla tego typu swetrów rzędach.

opis
fun.com

Posiadaczem wyjątkowego swetra może być każdy, wydając pięćdziesiąt dolarów, niestety zainteresowanie wełniakiem z Davidem Bowiem było tak wielkie, że w ciągu kilku minut wszystkie egzemplarze zostały wyprzedane.

"Labirynt" to amerykański film fantasy z 1986 roku, wyreżyserowany przez Jima Hensona, na podstawie znanego z "Latającego Cyrku Monty Pythona" Terry'ego Jonesa. David Bowie zagrał w nim króla Goblinów, a Jennifer Connely wcieliła się w rolę Sary Willams.

Connely w filmie opiekowała się swoim bratem, czego bardzo nie lubiła, pewnego dnia zażyczyła sobie by jej braciszek zmienił się w goblina. Okazało się, że to nieprzemyślane życzenie się spełni, żeby cofnąć zaklęcie młoda kobieta musiała zmierzyć się z królem Goblinów, czyli Davidem Bowiem. Muzyk do filmu napisał i zaśpiewał kilka piosenek, między innymi: "Magic Dance", "Chilly Down", "As The World Falls Down", "Within You".

POLECANE RADIA