Taylor Swift zapowiada aplikację "The Swift Life"

Mateusz Mochnaczewski
12.10.2017 09:54
Taylor Swift - okładka płyty 'Reputation'

Taylor Swift - okładka płyty 'Reputation'

Nowe dzieło amerykańskiej wokalistki, trafi do sklepów jeszcze w tym roku. Aplikacja będzie działać na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Taylor Swift dobrze wie, jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji, ze swoimi wiernymi fanami. Począwszy od początku swojej kariery, artystka dbała o nich i zabiegała o ich względy. Dzięki temu, udało się jej stworzyć coś na wzór rodziny. Teraz Amerykanka postanowiła, jeszcze bardziej zacieśnić więzi, ze swoimi fanami. Dzięki nowej aplikacji, będą oni mieli ułatwiony kontakt ze sobą oraz oczywiście samą Taylor.

"The Swift Life" to aplikacja, dzięki której fani wokalistki będą mogli rozmawiać nie tylko ze sobą, ale przede wszystkim z samą piosenkarką. To absolutna nowość i całkiem nowe podejście, w kwestii komunikacji z fanami, którzy nie chcą opuścić ani sekundy, z życia ich ulubionego artysty. Zarządzane przez wykwalifikowane osoby Facebook, Twitter i Instagram, stają się w tym momencie zbyteczne. Albowiem nic nie jest w stanie zastąpić, bezpośredniego kontaktu ze swoim idolem.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy artystka stara się ułatwić życie swoim fanom. Kilka dni temu Taylor Swift, ogłosiła uruchomienie specjalnej strony, dzięki nie będą oni mieli problemów, z zakupieniem biletów na jej show. 

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA