BMW rapera Tede na sprzedaż

Dominika Cianciara
11.10.2017 14:22
Tede

Tede (https://www.facebook.com/pg/TDFTEDE/photos)

Jeśli jesteś fanem Tedego, jeździsz na wszystkie jego koncerty i znasz na pamięć jego numery, ta informacja z pewnością Cię zainteresuje. BMW 730d, które towarzyszyło raperowi w wielu trasach koncertowych właśnie trafiło na sprzedaż. To oznacza, że możesz stać się jego posiadaczem. Słuchanie Tedego w tym samochodzie sprawi, że poczujesz klimat rapu w pełni.

Co prawda na pierwszy rzut oka możesz auta nie poznać, bo kiedy znajdowało się w posiadaniu rapera, było oklejone zieloną folią. BMW zostało przywrócone do klasycznego stylu i aktualnie ma kolor srebrny, jednak dach został biały jak za czasów Tedego. Autentyczność tej informacji potwierdził sam raper, w swoim starym, niezmiennym stylu.

Folia na dachu (kolor biały) nie była usuwana z uwagi na jej dobry stan i kolorystykę pasującą do kół. W samochodzie zostały zamontowane 20-calowe kute alufelgi AEZ Forge. - informuje obecny użytkownik BMW 730d.

Samochód ma za sobą 318 000 przejechanych kilometrów, jest napędzane przez trzylitrowy turbodiesel. Dodatkowo auto posiada sześciostopniową, automatyczną skrzynię biegów i spala zaskakująco mało.

Auto przyspiesza bardzo fajnie, zachowując przy tym rozsądne spalanie : 7-8 litrów na trasie, 10 litrów w mieście. - dodaje obecny właściciel.

W środku samochodu ciągle jest obecna tapicerka zamówiona przez Tedego u Java Car Desing. Tapicerka prezentuje się doskonale i jest naprawdę stylowa. Dodatkowe wyposażenie BMW 730d składa się m.in. na: grzane przednie siedzenia, elektryczne szyby, elektrycznie sterowany szyberdach, multifunkcyjną kierownicę, czy podświetlanie zewnętrznych klamek.

To nie wszystko. W końcu raper jest znany z fascynacji gadżetami. Jego ukochane BMW, poza zmianą koloru, nie przeszło żadnej drastycznej metamorfozy odkąd wpadło w ręce nowego właściciela. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów dotyczących tuningu BMW Tedego, koniecznie przypomnij sobie utwór 22"BC CUSTOM. Zainteresowany zakupem? Z pewnością nie jesteś sam!

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA