MaRina prezentuje nowy utwór

Maksymilian Kluziewicz
09.10.2017 09:45
Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna (https://www.facebook.com/marinaofficial/photos)

U wokalistki MaRiny od dawna tyle się nie działo. Żona Wojciecha Szczęsnego powróciła po kilku latach ciszy z nowymi kompozycjami, które znajdą się na jej kolejnym albumie studyjnym.

MaRina swój drugi album studyjny zapowiada od jakiegoś czasu. Wszystko wskazuje na to, że na rynku ukaże się on jeszcze w tym roku. 9 października, na oficjalnym profilu YouTube artystki pojawił się kawałek o tytule "Hiding In The Water", kolejny singiel po "On My Way" i "Takin' Ya Rock Out". Artystka napisała na swoim fanpage'u, że to jedna z najważniejszych piosenek, jaką stworzyła na potrzeby nadchodzącego wielkimi krokami wydawnictwa. 

Kochani, odsłaniam dla Was kolejny numer z mojego nadchodzacego albumu . To szczegolnie ważna dla mnie piosenka... w moim odczuciu jedna z lepszych jakie udało mi się skomponować. Myślę, że bardzo dobrze oddaje charakter mojego albumu. Mam nadzięję, że ją poczujecie.

Skomponowaniem muzyki, jak i napisaniem tekstu zajęła się sama Łuczenko i Peter Bezuidenhout a.k.a. Pete Boxsta Martin. Poniżej przypominamy pierwszy singiel z nowego krążka piosenkarki.

POLECANE RADIA