Sex i narkotyki w nowym teledysku Tove Lo "Disco Tits"

Mateusz Mochnaczewski
06.10.2017 12:31
Tove Lo 'Disco Tits' (screen z youtube.com)

Tove Lo 'Disco Tits' (screen z youtube.com) (youtube.com)

Szwedzka artystka zaprezentowała wideo, do singla, promującego jej najnowszy album, zatytułowany "Blue Lips".

Pacynka, narkotyki i wolna miłość, bez żadnych ograniczeń... Brzmi jak przepis, na kolejną część "Muppetów". Tyle tylko, że tym razem w wersji wyłącznie dla dorosłych. I rzeczywiście teledyskowi Tove Lo, nie jest daleko do zwiastuna filmu erotycznego. Pamiętacie program "Różowa Landrynka"? Przy nowym teledysku szwedzkiej artystki, Polsatowska produkcja wyglądałaby, jak film uświadamiający dzieci, który z powodzeniem sprawdziłby się na lekcjach WDŻu. Cóż... Zważywszy na średnią wieku fanów Tove Lo, można stwierdzić, że wokalistka ma nieco inne podejście, do edukacji seksualnej nastolatków i młodzieży.

W teledysku do utworu "Disco Tits" widzimy, jak Tove Lo udziela wywiadu pacynce. Później akcja przenosi się do samochodu, w którym dwójka nie kryje "zainteresowania" sobą. Są namiętne pocałunki, chwile uniesienia... Wszystko jak w dobrym filmie erotycznym.

"Disco Tits" opowiada, o całkowitym zatraceniu się i porzucenia wszelkich barier, w momencie poznania przypadkowego kochanka. O ekscytacji i całkowitym braku jakichkolwiek konsekwencji. O szczęściu jak przez mgłę, w którym znajduję się w tym momencie.

Najnowszy, trzeci w dorobku Tove Lo krążek, zatytułowany "Blue Lips", ukaże się już w listopadzie tego roku. Przypomnijmy, że w czerwcu artystka wystąpiła w Polsce dwukrotnie. Najpierw jako support przed koncertem Coldplay, a dzień później solo w warszawskiej Stodole. I to właśnie ten drugi występ, z pewnością na długo zapadnie polskim fanom w pamięci. Albowiem nie co dzień widzi się nagi biust gwiazdy, na żywo.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA