Nowy album Maroon 5 coraz bliżej

Mateusz Mochnaczewski
05.10.2017 10:32
Maroon 5

Maroon 5 (facebook.com)

Adam Levine i jego koledzy z zespołu, skończyli pracę nad swoim kolejnym krążkiem. "Red Pill Blues" będzie można zamawiać od 6 października. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

"Red Pills Blues" to następca, wydanego w 2014 roku, albumu "V". Nowe wydawnictwo ma być utrzymane w tym samym klimacie, co jego poprzednik. Z jednej strony nie powinien on zaskoczyć fanów kapeli niczym nowym, z drugiej zaś jeśli na płycie znajdą się przeboje na miarę "Sugar" czy "Animals", to z pewnością nikt nie będzie miał Maroon 5 tego za złe. Wręcz przeciwnie!

Na "Red Pills Blues" znajdzie się 10 kompozycji, z których 4 to kolaboracje z innymi artystami, wśród których są m. in.: A$AP ROCKY i LunchMoney Lewis. Warto zauważyć, że w ostatnich latach Maroon 5 chętnie współpracują z innymi muzykami, szczególnie raperami i wykonawcami R&B. Coraz częściej wyciągają też rękę, do mniej znanych artystów, czego dowodem jest singiel "What Lovers Do", nagrany z SZA.

Wbrew krążącym pogłoskom, na krążek nie trafi numer "Cold", nagrany wraz z raperem Future. Będziemy mogli natomiast posłuchać wspomnianego już singla "What Lovers Do", który promuje wydawnictwo i trafił do sieci pod koniec sierpnia.

Data premiery 6 studyjnego albumu Maroon 5, nie jest jeszcze znana. Krążek można zamawiać w przedsprzedaży, od 6 października.

Oto lista utworów, które znajdą się na "Red Pills Blues":

1. "Best 4 U"
2. "What Lovers Do" feat. SZA
3. "Wait"
4. "Lips on You"
5. "Bet My Heart"
6. "Help Me Out" with Julia Michaels
7. "Who I Am" feat. LunchMoney Lewis
8. "Whiskey" feat. A$AP Rocky
9. "Girls Like You"
10. "Closure"

Więcej o:

POLECANE RADIA