Muzyczny występ Miley Cyrus i Adama Sandlera

Ewelina Pietruszka
04.10.2017 07:47
Miley Cyrus Adam Sandler 'No Freedom' Dido. Jimmy Fallon The Tonight Show

Miley Cyrus Adam Sandler 'No Freedom' Dido. Jimmy Fallon The Tonight Show (youtube.com)

Popularny aktor wystąpił w nietypowej dla niego roli, Adam był gitarzystą Miley podczas występu w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Piosenka wykonana przez tę dwójkę w obliczu ciągłych zamachów daje nadzieję, że dobro istnieje.

Młoda wokalistka, przez cały tydzień jest gościem programu Jimmiego Fallona. Już pierwszego dnia postanowiła przełamać konwencję na odcinek i zaprosiła na scenę aktora. Miley Cyrus i Adam Sandler wykonali wspólnie cover utworu "No Freedom" zespołu Dido.

Jimmy Fallon krótko skomentował ostatnie wydarzenia. Podczas strzelaniny w Las Vegas podczas festiwalu muzyki country. 64- letni mieszkaniec stanu Nevada Stephen Paddock otworzył ogień w uczestników imprezy. W wyniku ataku zginęło co najmniej pięćdziesiąt osób, a dwieście zostało rannych.

Dziś rano obudziliśmy się słysząc w wiadomościach o kolejnej bezsensownej strzelance - tym razem w Las Vegas - powiedział Jimmy. W obliczu tragedii i aktów terroru musimy pamiętać, że na tym świecie wciąż istnieje dobro. Jesteśmy tutaj, aby bawić was dziś wieczorem i to właśnie zrobimy.

Po takiej przemowie wystąpili Miley i Adam.

Cyrus żywo komentowała swój występ z Sandlerem na Twitterze.

Myśląc o zagubionych, rannych i dotkniętych tragikami w Vegas, @fallontonight i ja poświęciliśmy ten pokaz nie tylko ze względu na żałobę,  to przerażające wydarzenie. Wykorzystaliśmy możliwość korzystanie z tej platformy, aby zachęcić do jedności, pokoju i nadziei! Więc zaczęliśmy tydzień z piosenką.

Miley wystąpiła również sama i zaśpiewała utwór "The Climb" ze swojego filmu, w którym pożegnała się z byciem Hanną Montaną. Podobno wokalistka ma zakańczać program każdego dnia, właśnie tą piosenką.

Mam nadzieję, że widzowie będą się uśmiechać nawet w takich okolicznościach - skomentował Jimmy Fallon.

Więcej o:

POLECANE RADIA