Madonna chce pracować w stand-upie!

Ewelina Pietruszka
28.09.2017 14:19
Madonna chce zostać komikiem

Madonna chce zostać komikiem (youtube.com)

Nieważne co robi, Madonna zawsze jest zadziwiająco naturalna. Piosenkarka wystąpiła w uznanym, nowojorskim stand-upowym klubie Comedy Cellar. Kobieta wielu talentów udowodniła, że potrafi także rozśmieszać ludzi.

Jak się okazuje Madonna to nie tylko genialna wokalistka, wspaniała tancerka i profesjonalna bizneswoman, piosenkarka jest także znakomitym stan-upowcem. Artystka wystąpiła w uznanym, nowojorskim stand-upowym klubie Comedy Cellar. Na scenie wspierała ją koleżanka i doświadczona w rozśmieszaniu publiczności, aktorka Amy Schumer.

Pod wielkim wrażeniem talentu Madonny była sama Amy. To nie pierwszy raz kiedy obie kobiety wystąpiły razem na scenie. W 2015 roku komediantka przyłączyła się do trasy koncertowej "Rebel Hart". Schumer na pięć minut zawładnęła sceną i zatańczyła dla królowej popu.

Ma fucking Donna

Post udostępniony przez @amyschumer 16 Wrz, 2015 o 10:23 PDT

Madonna już wcześniej miała doświadczenie jako komik. Jeszcze przed wyborami na prezydenta USA w zeszłym roku, przed występem Amy Schumer, Madonna wystąpiła na sennie stand-upowej. Zachęcała wtedy wyborców do oddawania swoich głosów na Hillary Clinton.

Nieplanowanym pierwszym występem jako komik Madonna, miała ponad dwa lata temu podczas udzielania wywiadu dla programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Opowiadała w sarkastyczny sposób o randkowaniu z młodszymi od siebie mężczyznami, czym rozbawiła publiczność do łez. Możliwe, że gwiazda pop kultury będzie chciała zająć się stand-upem na poważnie. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, jej największym marzeniem jest bycie komikiem.

"Zawsze jestem ekstrawagancka, co kosztuje mnie miliardy dolarów. Doprowadza mnie to do szaleństwa i czasem marzy mi się prostota." - powiedziała Madonna.

Na scenie po występie Material Girl gościli Aziz Ansari, Louis CK, Pete Holmes i Jon Stewart. Nagrania z występu Madonny jeszcze nie opublikowano, jednak gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem na swoim Instagramie.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

POLECANE RADIA