Świąteczny utwór Gwen Stefani "You Make It Feel Like Christmas"

Ewelina Pietruszka
25.09.2017 09:53
Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmas ft. Blake Shelton

Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmas ft. Blake Shelton (youtube.com)

Choć dopiero za trzy miesiące usiądziemy przy wigilijnym stole, to Gwen Stefani już zaczęła świętowanie. Kawałek zapowiada cały album z hitami na Boże Narodzenie.

"You Make It Feel Like Christmas" to zapowiedź całego krążka poświęconego utworom na święta. Świąteczny numer popowa wokalistka nagrała ze swym ukochanym, gwiazdorem country, Blakiem Sheltonem. Premiera świątecznej płyty zapowiadana jest na 6 października, w jej skład wejdą kultowe kolędy w nowej wersji jak i autorskie utwory Gwen Stefani.

Gwen i Blake wcześniej współpracowali przy numerze "Go Ahead and Break My Heart" z płyty wokalisty, "If I'm Honest" z 2016 roku. Para poznała się na planie programu muzycznego "The Voice" i jak donoszą plotki już wtedy muzycy zaczęli ze sobą flirtować. Nie przeszkadzał im fakt, że Stefani była w trakcie sprawy rozwodowej.

Gwen Stefani zasłynęła jako wokalistka zespołu No Doubt, z którym wylansowała hit "Don't Speak". Na koncie ma też trzy solowe płyty "Love. Angel. Music. Baby.", "The Sweet Escape" i "This Is What the Truth Feels Like". W 2015 artystka wydała autorski malezyjsko-kanadyjsko-australijski serial animowany. Bohaterki bajki to utalentowane muzycznie cztery przyjaciółki marzą o występach na scenie. W spełnieniu marzenia przeszkadzają na przeszkodzie potwory i źli kosmici.

Tracklista:

1. Jingle Bells

2. Let It Snow

3. My Gift Is You

4. Silent Night

5. When I Was a Little Girl

6. Last Christmas

7. You Make It Feel Like Christmas (featuring Blake Shelton)

8. Under the Christmas Lights

9. Santa Baby

10. White Christmas

11. Never Kissed Anyone with Blue Eyes Before You

12. Christmas Eve

POLECANE RADIA