Harry Styles zmienia swój wizerunek

Dminika Cianciara
20.09.2017 08:50
Britain Dunkirk World Premiere

Britain Dunkirk World Premiere (Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP)

Kolejna gwiazda spędzająca sen z powiek młodych nastolatek, pragnie zmienić swój wizerunek. Harry Styles ma dość etykiety wokalisty POP. Teraz Styles pragnie przeobrazić się w rasowego rockmana. Dawny członek zespołu One Direction, przekonuje, że od zawsze miał w sobie pazura, jednak trudno było mu pokazać swoją tożsamość w młodym boysbandzie.

One Direction jako zespół zdobył ogromną sławę, jednak okazuje się, że jego członkowie nie są do końca zadowoleni z odniesionego sukcesu. Pierwszym wokalistą zespołu, który postanowił pójść własną drogą, był Zayn Malik. Jednak Styles nie tyle pragnie odciąć się od grupy, co zależy mu na tworzeniu muzyki bliskiej jego sercu. Fanki One Direction oczekiwały romantycznych piosenek o miłości. Teraz Harry Styles jest wolny i chce skorzystać ze swojej niezależności.Droga, którą obrał Harry znacznie różni się od popowych rzeczy, które wykonywał z One Direction - przekonuje informator - Ostatecznie Harry chce odciąć się od swego nastoletniego wizerunku i stać się gwiazdą rocka.

To będzie spore wyzwanie dla młodego wokalisty. Obdarzony delikatną urodą i głosem, Harry, idealnie pasował do muzyki POP. Z tego tytułu odniósł niemałe korzyści. Przypomnijmy, że 23-letni Harry Styles ma na swoim koncie solowy kontrakt wart 80 milionów dolarów, zawarty z wytwórnią Columbia. W maju 2017 roku muzyk wydał solowy album promowany singlem "Sign of the Times". Album nosi nazwę "Harry Styles", po czym można wywnioskować potrzebę wokalisty w pokazaniu swojej niezależności.


Ostatnio można było podziwiać także talent aktorski młodego artysty. Harry Styles dał debiutancki popis w kolejnym dziele Christophera Nolana, "Dunkierka". Czy bieganie z bronią na planie filmowym miało być przedsmakiem buntu artysty? Harry Styles, podobnie jak wiele innych młodych gwiazd, pragnie uczestniczyć już tylko w projektach, które są mu bliskie. Czy Waszym zdaniem Styles pasuje na gwiazdę rocka, czy powróci do korzeni muzyki POP, o której dzisiaj tak niechętnie mówi?

POLECANE RADIA