Lady Gaga cierpi. Gwiazda jest poważnie chora...

13.09.2017 15:43
Lady Gaga

Lady Gaga (https://www.facebook.com/ladygaga/photos/)

Znana ze skandali i prowokacyjnych stylizacji, obdarzona niesamowitym wokalem, Lady Gaga, nie daje o sobie zapomnieć. W dokumencie Netflixa, "Gaga: Five Foot Two", poza obserwacją codzienności gwiazdy, dowiadujemy się o chorobie, z jaką się zmaga. Czy to kolejna prowokacja artystki?

Wiemy, że Gaga lubi szokować i sporo mówi o swoim życiu seksualnym. Wokalistka dała się jednak poznać także jako osoba wrażliwa, czuła na cudzą krzywdę a nawet skłonna do życia w relacji z jednym mężczyzną. Wielu z nas może pomyśleć, że Lady Gaga nigdy nie zmierzyła się z poważnymi problemami a jedyne kłopoty, z jakimi się spotkała, dotyczyły jej samej.


Kto by pomyślał, że gwiazda zmaga się z codziennym bólem?


U Lady Gagi stwierdzono fibromialgię, przewlekłą chorobę reumatyczną, która u każdego objawia się inaczej. Co ciekawe, występuje ona u osób młodych, przez co pacjenci często nie są poprawnie diagnozowani. Lady Gaga miała szczęście, bo znalazła się pod opieką najlepszych specjalistów. Pewnie w innym przypadku, ze swoim problemem byłaby odesłana z kwitkiem.


To nie zmienia faktu, że Gaga cierpi. Trudno uwierzyć, oglądając jej teledyski, czy występy na scenie. W nawiązaniu do choroby, pojawia się wcześniej wspomniana wrażliwość gwiazdy. Lady Gaga przyznała, że zdaje sobie sprawę z rzadkości w wykrywaniu fibromialgii, dlatego wykorzystując swoją rozpoznawalność, pragnie uświadomić zarówno potencjalnie chorych, jak i lekarzy. Stany reumatyczne, nie dotyczą wyłącznie osób starszych.


Trailer dokumentu "Gaga: Five Foot Two" możesz obejrzeć tutaj

Przypomnijmy, że nadal trwa trasa koncertowa Lady Gagi - "The Joanne World Tour". Co prawda gwiazda nie zawita do Polski, jednak wierni fani, będą mieli okazję usłyszeć ją ze sceny w innych krajach, takich jak Brazylia, Hiszpania, Włochy, czy Niemcy. 

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA