Obrażony psiak nie może oprzeć się ulubionej piosence [WIDEO]

Mateusz Mochnaczewski
12.09.2017 11:18
Husky

Husky (pixabay.com)

Każdy właściciel husky'ego dobrze wie, że nie należy z nimi zadzierać. To bardzo sympatyczne i pocieszne psiaki, które w mgnieniu oka potrafią przeistoczyć się w tykającą bombę zegarową. Wystarczy, że coś pójdzie niekoniecznie po ich myśli...

Ten zwierzak naprawdę nie ma lekko... Jego Pani potraktowała go środkiem przeciw pchłom, którego tak bardzo nie znosi. I to nie pierwszy raz! A przecież tyle razy jej mówił i prosił, żeby sobie odpuściła. Kompletnie zignorowany psiak, po wielu próbach przemówienia do rozsądku swojej właścicielce, w końcu nie wytrzymał. Na co dzień uroczy i bardzo towarzyski husky, o imieniu Maya, postanowił "strzelić focha". Wygadany zwierzak zamilkł i nie ma zamiaru rozmawiać ze swoją Panią.

Jednak, jak przystało na odpowiedzialną i kochającą właścicielkę, ma ona swoje sposoby, na udobruchanie swojego pupila. Tym razem wystarczyło zaśpiewać jego ulubioną piosenką, która od razu wprawiła go w dobry nastrój. Psiak wprost nie mógł oprzeć się melodii, która zaczęła pieścić jego uszy. Co prawda początkowo trzymał się jeszcze dzielnie i nie dawał po sobie poznać, że już się nie gniewa, ale w końcu uległ niebiańskiej melodii. Sam zaczął nawet śpiewać! Dobra robota. Kryzys zażegnany!

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA