Czarna magia na boisku!

Ewelina Pietruszka
11.09.2017 17:43
Czarna magia na boisku!

Czarna magia na boisku! (youtube.com)

Wyczyn Roberta Lewandowskiego podczas meczu z Real Mardyt kontra Borussia Dortmund, nijak ma się do tego co potrafi ten trener. Matt Taylor w trakcie wywiadu wykazał się magicznymi zdolnościami.

Piłkarze są przesądni i stosują wszelkie możliwe czynności, które mogą przynieść im szczęście. Stawianie zawsze lewej stopy jako pierwszej na murawie, słuchanie tej samej piosenki przed meczem, sposobów jest wiele. Zawodowi piłkarze wykonują te czynności, aż wchodzi im to w nawyk. Sami zawodnicy takie czynności nazywają swoimi magicznymi rytuałami. Prawdziwym czarodziejem okazał się trener Exeter City Football Club, Matt Taylor.


W trakcie udzielania wywiadu po jednym z meczów w Anglii. Podczas odpowiedzi na pytanie dziennikarza koło twarzy trenera latał owad, który utrudniał mu wystąpienie. Instynktownie machnął ręką, żeby przegonić, prawdopodobnie komara. Kiedy Matt Taylor się zamachnął, okazało się, że wyłączył latarnię stojącą na końcu boiska. Ta magiczna sztuczka wprawiła w osłupienie kamerzystę, który zwrócił uwagę dziennikarzowi. Wszyscy byli w szoku i nie dowierzali w to co się przed chwilą stało. Może to zbieg okoliczności, a może Matt Taylor w przeszłości był uczniem Hogwartu i jest prawdziwym Harrym Potterem.

Po tym jak ekipa telewizyjna zapytała Taylora czy ma coś wspólnego z niecodziennym zjawiskiem. Zażartował, że na boisku krąży złośliwy duszek i wrócił do wcześniejszego tematu rozmowy.

Jak myślicie, to był przypadek czy owad na tyle zdenerwował trenera drużyny piłkarskiej, że postanowił zgasić latarnię? Koniecznie obejrzyjcie filmik z tego zdarzenia.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA