Metallica powraca z nowym "Master of Puppets"

Ewelina Pietruszka
11.09.2017 12:39
Metallica Master of Puppets

Metallica Master of Puppets (facebook.com/Metallica)

Jedno z największych dzieł Metalliki zostanie reaktywowane. Zremasterowany album zostanie wzbogacony o wcześniej niepublikowane materiały. Z efektem pracy zespołu zapoznamy się już niebawem.

Po reedycji albumów takich jak: "Kill 'Em All" oraz "Ride The Lightning" w 2016, Metallica zapragnęła pójść o krok dalej i rozpoczęła pracę nad krążkiem z 1986 roku "Master of Puppets". Fani, którzy zdecydują się zamówić album przedpremierowo, już teraz otrzymają download "Disposable Heroes (Remastered)", a przy zamówieniu rozszerzonych wydań, jeszcze dodatkowo "The Thing That Should Not Be (Live at the Aragon Ballroom, Chicago, IL - May 25th, 1986)". Pierwotnie zremasterowany "Master od Puppets" miał ukazać się wraz z książką "Back to the Front", która wyszła w sierpniu 2016 roku. Wydawnictwo jednak zadecydowało o premierze obu nowości zespołu w innych terminach.

"Master of Puppets" jest ukończony! Mamy pewne czadowe, szalone plany - mało znane koncerty, wszelkie rodzaje zajebistych rzeczy - zdradzają muzycy.

Płyta będzie dostępna w różnych formatach: Standard LP, Standard CD, 3 CD Expanded Edition, a także Limited Edition Deluxe Box Set. Metallica przygotowała w boxach zawarła dotąd niepublikowane materiały: nagrania demo, wczesne miksy, wywiady, utwory live, a także 28-stronicową książeczkę. To jednak nie wszystko The Limited Edition Dalux Box Set będzie najbogatszym wydaniem "Master of Puppets", w zestawie znajdować się będzie 108-stronicową książkę w twardej oprawie, 3 płyty winylowe, 10 CD, kasetę, 2 pyty DVD, litografię, folder z odręcznie napisanymi tekstami, a także zestaw 6 plakietek. Koszt takiego boksu to 174,99 dolarów.

W poniższym filmie zobaczycie jak James Hetfield odpakowuje taki zestaw "Master of Pupets" w sprzedaży będzie dostępny 10 listopada.

Metalica zagra w Polsce w ramach promocji wydanego w listopadzie 2016 roku albumu "Hardwired. To Self-Destruct". Koncert odbędzie się 28 kwietnia 2018 w Tauron Arenie Kraków. Biletów już nie ma w sprzedaży, możemy liczyć jedynie na to, że tuż przed koncertem zostanie wyrzucona kolejna pula biletów.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA