Lady Gaga robi sobie przerwę od muzyki... Dlaczego?

Maksymilian Kluziewicz
10.09.2017 12:12
Ku niezadowoleniu swoich fanów, piosenkarka zapowiedziała, że w najbliższym czasie ma zamiar skupić się przede wszystkim na samej sobie. Nie oznacza to jednak, że porzuca karierę na zawsze...

Ostatnie miesiące były pracowite dla Lady Gagi. Amerykańska wokalistka koncertowała w ramach trasy "Joanne Tour", nagrywała dokument dla stacji Netflix, którego tytuł to "Lady Gaga: Five Foot Two", a także zagrała w nowej wersji filmu "Narodziny gwiazdy" w reżyserii Bradleya Coopera. Podczas konferencji na Toronto International Film Festival, gwiazda popu zapowiedziała, że wkrótce na jakiś czas zniknie z show-biznesu, aby odpocząć po tych intensywnych tygodniach ciężkiej pracy.

Mam zamiar zrobić sobie przerwę. To nie znaczy, że nie będę tworzyła, i że nie mam czegoś w zanadrzu.

Gaga dodała także, że chce trochę przystopować, bo to dla niej bardzo ważne. Wypowiedziała się również na temat dokumentu, którego premiera odbędzie się 22 września w platformie Netflix.

Nie chcę, żeby ludzie myśleli, że ten film to ogromna promocja mojej osoby, żeby wszyscy zobaczyli, jak perfekcyjna jestem, jak perfekcyjna jest moja kariera i jak perfekcyjna jest każda, nawet najmniejsza rzecz, którą dotknę, ponieważ to nieprawda. To nie współgrałoby ze mną jako artystką. Najważniejsza rzecz to być autentycznym - powiedziała artystka.

Na profilach społecznościowych wokalistki można zobaczyć kilka zwiastunów nadchodzącego projektu. Macie zamiar go obejrzeć? 

Więcej o:

POLECANE RADIA