Oto nowy utwór Taylor Swift "... Ready for It?"

Ewelina Pietruszka
04.09.2017 13:19
Taylor Swift What you made me do

Taylor Swift What you made me do (youtube.com)

Taylor zaskoczyła kolejną seksowną piosenką. Singiel jest zapowiedzią nowej płyty "Reputation" i przedstawia piosenkarkę w zupełnie innym wydaniu. To już nie jest ta sama słodka Taylor. Czy fani są gotowi do czarną erę Swift?

Wyrazista, elektroniczna, z silnym bitem i przepełniona fantazjami o seksie - tak w skrócie można opisać "Ready for it?" Część utworu opublikowano podczas meczów piłki nożnej w klubie Alabama vs Florida State College. Na Instagramowym profilu Swift, podsycano zniecierpliwienie fanów, fragmentem utworu, aż trzy razy. Singiel wydaje się być agresywną odpowiedzią na słowa wrogów Taylor. Jedna z teorii mówi, że mroczna Swift jest kontratakuje "Famous" Kanye'ego Westa.

W teledysku rapera wykorzystano podobiznę Taylor. Jej manekin leżał nagi w jednym łóżku obok jedenastu innych celebrytów. W samym centrum tej orgii znajduje się Kanye i Kim. W "Famous", West mówi, że to on zrobił ze Swift gwiazdę. Całkiem niedawno Kim Kardashian opublikowała filmik, na którym można było usłyszeć jak jej mąż rozmawia z młodą piosenkarką o pomyśle na teledysk. Taylor zgodziła się na wykorzystanie swojego wizerunku. Zarzekała się wręcz, że nie czuje się w żaden sposób urażona, jak skomentowała "W końcu jesteśmy przyjaciółmi". Po opublikowaniu wideoklipu Kanye'ego, ówczesna przyjaciółka zaprzeczyła jako wyraziła zgodę na taką obrazę."Ready for it?" zrywa również z jej poprzednim wizerunkiem.

Zagrożeni mogą czuć się również byli partnerzy, między innymi Harry Styles. We fragmencie utworu Swift można usłyszeć "Zastanawiam się, ile dziewczyn kochał i pozostawił udręczonych. Ale jeśli on jest duchem, wtedy ja mogę być zjawą". Trzy dni temu Styles opublikował teledysk zatytułowany "Ghost", być może to do tej piosenki Swift chciała się odnieść. Podejrzewany o umieszczenie w tekście piosenki jest też obecny chłopak Taylor, Joe Alwyn. Para poznała się podczas seansu filmu "Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna", gdzie aktor wcielił się w rolę mordercy. Nie jest tajemnicą fakt, że największe hity Taylor Swift zawsze okazywały się być tymi opisujące jej rozstania. Czyżby Alwyn doczekał się swojej piosenki jeszcze podczas trwania związku?

Wokalistka stara się zerwać z jej poprzednia medialną twarzą, uroczej piosenkarki popu. Ten singiel będzie pierwszym na nowej płycie "Reputation", której premiera już 10 listopada. Choć niewątpliwie nowy utwór jest bardzo podobny do swojego poprzednika, to "Ready for it?" jest o wiele bardziej elektroniczne niż jakikolwiek poprzedni kawałek Taylor. Singiel ma również być ścieżką dźwiękową dla sieci ABC Network.

POLECANE RADIA