Taylor Swift w duecie z Britney Spears? Ten remix podbija sieć!

Maksymilian Kluziewicz
03.09.2017 14:31
Taylor Swift i Britney Spears w remixie singla 'Look What You Made Me Do'

Taylor Swift i Britney Spears w remixie singla 'Look What You Made Me Do' (www.youtube.com)

Użytkownik serwisu YouTube o nazwie AnDyWuMUSICLAND postanowił nieco zmodyfikować albumową wersję najnowszego singla Taylor Swift "Look What You Made Me Do" i dodał do niego instrumental jednego z największych hitów Britney Spears - "Toxic". Co z tego wyszło? Zobaczcie sami.

Nie da się ukryć, że w ostatnich dniach, to właśnie Taylor Swift jest numerem jeden, jeśli chodzi o ilość muzycznych newsów na portalach z całego świata. Piosenkarka zszokowała wszystkich, usuwając swoje konta w mediach społecznościowych, aby po chwili powrócić z nowym utworem, który podbija listy przebojów w każdym zakątku naszego globu. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób postanowiło na fali popularności utworu stworzyć własne wersje teledysku czy autorskie remixy hitu. O zremiksowanie "Look What You Made Me Do" pokusił się także słynny YouTuber AnDyWuMUSICLAND, który na swoim kanale na YouTubie publikuje co jakiś czas ciekawe połączenia, tzw. mash-upy różnych przebojów. Tym razem wybór padł na wspomnianą wcześniej Taylor Swift i... księżniczkę popu - Britney Spears, a mianowicie jej utwór z 2003 roku "Toxic". Efekt końcowy spotkał się z ogromnym entuzjazmem fanów obu wokalistek. W komentarzach pod filmikiem możemy przeczytać same słowa uznania dla pracy internetowego DJ-a.

Dlaczego to jest tak dobre? - zapytał retorycznie jeden z oglądających i zgromadził ponad tysiąc łapek w górę.
To jest DZIEŁO SZTUKI! - dodała użytkowniczka serwisu, kryjąca się pod pseudonimem La Minaj.
Nie potrzeba słów, aby to opisać... - napisał MatyCyndaPoke.

Remix ma już prawie 700 tysięcy wyświetleń. Wraz z opublikowaniem utworu, AnDyWuMUSICLAND przedstawił także nową wersję klipu, w którym zobaczymy właśnie fragmenty wideoklipów Taylor i Britney. Co ciekawe, zarówno teledysk do "Look What You Made Me Do", jak i "Toxic" wyprodukował słynny koreański reżyser Joseph Kahn. Oba klipy nie były jedynymi wyreżyserowanymi przez Kahna w karierze obu gwiazd. Swift współpracowała z nim przy tworzeniu między innymi "Bad Blood" czy "Wildest Dreams" z ostatniego albumu "1989", który ukazał się w 2014 roku. Spears natomiast spotkała się z Koreańczykiem na planie teledysków "Stronger", "Womanizer" i "Perfume".

Jak oceniacie jego kreatywność? Chcielibyście usłyszeć Taylor i Britney w duecie? 

Więcej o:

POLECANE RADIA