Ruszyła kolejna edycja The Voice of Poland z Michałem Szpakiem w roli jurora...

Mateusz Mochnaczewski (współpraca Maksymilian Kluziewicz)
03.09.2017 13:07
Michał Szpak w roli jurora 'The Voice of Poland'

Michał Szpak w roli jurora 'The Voice of Poland' (www.facebook.com/voiceofpoland)

Młody artysta dołączył do panelu jurorskiego znanego talent show. Jak wypadł w nowej roli?

Wybór Michała Szpaka na jurora programu, w którym szuka się wokalnych talentów nie powinien nikogo dziwić. Kto jak kto, ale ten chłopak doskonale wie, co trzeba zrobić, aby zachwycić oceniających i jak sobie radzić ze stresem. Przecież sam zrobił karierę dzięki występowi w X-Factor, gdzie poruszył jurorów i widzów swoim wykonaniem ogromnego przeboju z repertuaru Czesława Niemena - "Dziwny jest ten świat".

Poza Michałem Szpakiem, w skład panelu jurorskiego The Voice of Poland wchodzą: wokalistka Maria Sadowska, wokalista Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental, czyli artyści znani z poprzednich edycji show. Niewątpliwie to właśnie Michał Szpak wzbudził największe zainteresowanie spośród wszystkich jurorów po wyemitowaniu pierwszego odcinka. Przeważają głównie pozytywne opinie.

Szpak wymiata !! Ma nalepszy głos z nich wszystkich !! A doświadczenia na fotelu jurorskim szybko nabierze, każdy z nich zasiadał tu kiedyś pierwszy raz !! - napisał jeden z widzów show.
Michał jesteś niesamowity, za swoją ogromną wrażliwość i wielkie serce!!! - dopowiedziała jedna z fanek artysty.

Sam Michał, podczas jednego z promocyjnych wywiadów, swój udział w talent show skomentował następująco:

Moja kariera zaczęła się od talent show, a teraz zasiadam w fotelu Trenera. Teraz to ja będę oceniał uczestników, ale też, co jest dla mnie stresujące i ekscytujące zarazem, będę miał możliwość przekazać im swoją wiedzę. To dla mnie olbrzymie wyzwanie, z którego bardzo się cieszę

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, jakoby artysta odstawał od reszty grupy i zwyczajnie ich irytował. Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w tej sprawie i zapewnił wszystkich, że te doniesienia są zwyczajnie nieprawdziwe, a nawet krzywdzące.

My się absolutnie bardzo dobrze dogadujemy. Jest śmiesznie, jest naprawdę śmiesznie i mam nadzieję, ze te spekulacje nie pójdą gdzieś dalej, bo jest to takie trochę słabe, kiedy wiem, że jest bardzo fajnie na planie, a nagle okazuje się, że nieznany informator informuje drugiego człowieka, że nie do końca się dogaduję - powiedział w wywiadzie.

Michał Szpak to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Jego płyta "Byle być sobą" dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy sprzedaży albumów w Polsce, OLiS. Pochodzą z niej takie przeboje jak: "Jesteś Bohaterem", które zapewniło mu zwycięstwo podczas koncertu w Opolu, a także "Color of Your Life", z którym podbił eurowizyjną scenę w 2016 roku. Również w mediach społecznościowych Michał radzi sobie naprawdę świetnie. Jego Instagram śledzi prawie 90 tysięcy użytkowników, a na pewno po udziale w popularnym show Dwójki ta liczba wzrośnie.

Oglądaliście pierwszy odcinek "The Voice of Poland"? Jak, według was, wypadł Michał Szpak w zupełnie nowej dla siebie roli?

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gość

    Oceniono 2 razy 2

    Jest Genialny !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA