Lady Gaga ogłasza nowy film dokumentalny o sobie

Michał Jasiński
28.08.2017 10:03
Lady Gaga

Lady Gaga (AP/Zacharie Scheurer)

Film powstaje dla popularnej platformy streamingowej Netflix.

Lady Gaga to postać, która nadal mimo wielu lat nieustannego bycia wciąż na topie pozostaje w wielu kwestiach postacią zagadkową. Być może odrobine światła na jej osobę wprowadzi nowy film dokumentalny, powstający dla platformy streamingowej Netflix. Film będzie nosił tytuł "Gaga: Five Foot Two" i ma pokazać piosenkarkę z zupełnie innej strony.

Poniżej jeden z klipów promujący film.

Film zostanie wyreżyserowany przez dobrze rokującego dokumentalistę o imieniu Chris Moukarbel. Wyreżyserował on wcześniej dla stacji HBO film o znanym performerze Banksym, więc praca z enigmatycznymi indywiduami nie jest mu obca. Jak twierdzi on sam w filmie Lady Gaga zostanie przedstawiona z perspektywy osoby, a nie artystki. Kamery będą dokumentować jej prywatne życie i pokazywać różnice pomiędzy Lady Gagą na scenie i poza nią.

Dyskografię wokalistki zamyka album Joanne, który ukazał się w zeszłym roku. Na razie nie są znane jej dalsze plany wydawnicze. Wiadomo że artystka pracuje nad muzyką do remake'u klasycznego filmu z 1937 roku "Star is Born", w którym wystąpi miedzy innymi Bradley Cooper.

POLECANE RADIA