Jared Leto składa hołd Chesterowi Benningtonowi i Chrisowi Cornellowi podczas VMA 2017

Michał Jasiński
28.08.2017 09:22
YouTube

YouTube ("Legion samobójców": Jared Leto jako Joker)

Piosenkarz podczas gali uhonorował tragicznie zmarłych wokalistów.

Aktor i wokalista, Jared Leto wraz ze swoim zespołem 30 Seconds to Mars pojawili się na wczorajszej gali Mtv Video Music Awards. Jednak zanim wykonali premierowo swój najnowszy singiel. Jared postanowił przypomnieć zebranym podczas gali ludziom o wielkiej stracie jaka dotknęła przemysł muzyczny w związku z samobójstwami frontmenów dwóch wielkich kapel rockowych, jakimi byli Chris Cornell z Soundgarden i Chester Bennington z Linkin Park.

"Dwóch artystów z którymi miałem absolutną przyjemność grać na wspólnej trasie koncertowej, kiedy myślę o Chesterze, mam przed oczami jego nieustannie uśmiechniętą twarz, przypominam sobie jak ogromne miał serce i jak dobrze traktował nasz zespół"

Jared Leto wspomina jego własne wspomnienie związane z Chrisem i Chesterem, którzy dali mu dużo siły do tworzenia własnej muzyki. Opowiada również o tym jak Bennington śpiewał Hallelujah Leonarda Cohena na pogrzebie Chrisa Cornella. Po tym jak Leto poprosił zebraną publiczność aby wstała, mówił o tym jak ważne jest aby nigdy się nie poddawać i że nawet po najczarniejszych dniach nadchodzi w końcu jasne słońce, na które warto czekać.

Najnowszy utwór grupy 30 Seconds to Mars pojawił się 5 dni temu I jest zatytułowany "Walk on Water". Kawałek zwiastuje nadejście nowego albumu zespołu, którego szczegóły na razie nie są jeszcze znane. Poniżej najnowszy singiel zespołu.

POLECANE RADIA