Lady Gaga pierwszą kobietą w historii, która zagrała na stadionie Wrigley Field

Maksymilian Kluziewicz
27.08.2017 12:25
Lady Gaga na scenie podczas festiwalu Coachella, 2017

Lady Gaga na scenie podczas festiwalu Coachella, 2017 (www.instagram.com/ladygaga)

Piosenkarka wystąpiła ze swoim show na stadionie bejsbolowym i zapisała się w jego dziejach na zawsze.

Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów promuje obecnie swoje ostatnie wydawnictwo, czyli album "Joanne", którego premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Wokalistka gra koncerty w ramach trasy koncertowej "Joanne Tour" na największych halach koncertowych w całym świecie. Ostatnio ze swoim show wystąpiła w Chicago i przeszła do historii... Dlaczego? Otóż, Lady Gaga jest pierwszą kobietą w historii, która zagrała na Wrigley Field, czyli na jednym z najważniejszych stadionów w Ameryce. Co warte uwagi, sprzedano wszystkie bilety na to wydarzenie! Podekscytowana wokalistka postanowiła podziękować swoim wiernym fanom - Little Monsters. Następnie zamieściła zdjęcie ze swoim przyjacielem, po raz kolejny dziękując wielbicielom z Chicago.

Nie wierzę, że jestem pierwszą kobietą w historii, która wystąpiła na Wrigley Field. Co najlepsze, bilety zostały całkowicie wyprzedane! Co za zaszczyt, Chicago! - napisała na swoim Twitterze.

Artystka jest obecnie bardzo zapracowana. Poza występami z "Joanne Tour", szykuje się ona do premiery swojego dokumentu "Gaga: Five Foot Two", która odbędzie się 22 września w platformie Netflix. Na Instagramie autorki przeboju "Bad Romance" można zobaczyć już krótkie zwiastuny, w których możemy usłyszeć Germanottę komentującą rzekomy konflikt ze swoją idolką i inspiracją Madonną, którym żyły (niektóre do tej pory!) wszystkie media jeszcze kilka lat temu.   

Lady Gaga zadebiutowała w 2008 roku z singlem "Just Dance", który wyniósł ją na szczyty popularności. Albumy "The Fame", "The Fame Monster" i "Born This Way" zapewniły jej status jednej z największych ikon muzycznych naszych czasów. Dyskografię gwiazdy zamyka wydany w 2016 roku longplay "Joanne", z którego pochodzą single: "Perfect Illusion", "Million Reasons" i "John Wayne".

POLECANE RADIA