Kanye West i Kim Kardashian gotowi na wojnę z Taylor Swift!

Mateusz Mochnaczewski
25.08.2017 10:28
Kanye West, Taylor Swift

Kanye West, Taylor Swift (AP / Bulls)

Para spodziewa się ataku ze strony Taylor Swift na jej nadchodzącym krążku "Reputation".

Taylor Swift doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie swoich fanów oraz przede wszystkim mediów. Artystka zdecydowała się ostatnio zniknąć z serwisów społecznościowych, tylko po to, aby zaledwie kilka dni później, ogłosić światu swój wielki muzyczny powrót. Całe wydarzenie zbiegło się w czasie, z premierą nowego teledysku Katy Perry (pisaliśmy o tym tutaj), który ma być rzekomo odpowiedzią, na atak ze strony Taylor. Teraz z kolei Kanye West, który pozostaje w konflikcie z autorką "Bad Blood", postanowił podzielić się z mediami, swoimi obawami, związanymi z Jej nowym krążkiem "Reputation". Cóż... Taylor nie ma łatwego życia. Jednak coś mi mówi, że te "nieprzyjemności", raczej nie odbiją się jej czkawką, a wręcz przeciwnie.

Taylor Swift "Reputation" i atak na rodzinę Kanye i Kim Kardashian

Jak przyznał Kanye West, w wywiadzie udzielonym serwisowi hollywoodlife.com, nowy krążek Taylor Swift może być atakiem na jego rodzinę. Raper przyznał, że jest przygotowany na najgorsze i nie zawaha się kontratakować ze zdwojoną siłą.

Kanye jest gotowy iść na wojnę z Taylor, jeśli ta tylko spróbuje zaatakować Kim, na jej najnowszym krążku. - mówi osoba z otoczenia rapera.

Podobno West nie ma jeszcze gotowych tekstów, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, jest w stanie napisać je w kilka godzin.

Kanye bardzo ciężko pracował przez ostatnich kilka miesięcy w studiu. Wszystkie bity są już gotowe. Pozostało tylko dopisać teksty. Jeśli będzie musiał postawić Taylor do pionu, będą gotowe na poczekaniu.- wyjaśnił informator.

Kim Kardashian zbiera siły do walki z Taylor Swift i jej "Swift Army"

Żona rapera jest świadoma tego, jak wyczerpująca i zażarta będzie walka z piosenkarką. Tym bardziej, że stoi za nią "Swift Army", która już zaczęła zarzucać jej rodzinę emotikonami z wężem. Tym samym, który pojawił się w zapowiedzi nowego albumu Taylor, "Reputation". Kardashian zadzwoniła ostatnio do swojej mamy i sióstr, z prośbą o poradę, w jaki sposób bronić się przed atakami.

Kim i Kanye są bardzo zestresowani. Mają poczucie, że szykują się na prawdziwą wojnę. - zdradziła osoba z otoczenia pary.

Wygląda na to, że żadna ze stron, nie ma zamiaru zostać w blokach startowych i stara się jak najlepiej przygotować, do "medialnej" walki. Myślicie, że 10 listopada, w dniu premiery nowej płyty Taylor Swift, rozpęta się prawdziwe piekło?

POLECANE RADIA