Hardcore'owy dziadek słucha metalu w samochodzie! [WIDEO]

Ewelina Pietruszka
24.08.2017 14:00
Hardcore'owy dziadek słucha metalu w samochodzie

Hardcore'owy dziadek słucha metalu w samochodzie (youtube.com)

Kolejny dowód na to, że wiek to tylko liczba, a lat mamy tyle na ile się czujemy. W ostatnim czasie podczas jazdy samochodem można spotkać niecodzienne zjawiska, jak jazda pod prąd na autostradzie. Ten mężczyzna zauważył, że kierowca jadący przed nim dziwnie się zachowuje. To co zobaczył wprawił go w osłupienie.

Pogorszony stan zdrowia i ogólna niemoc... Takie myśli przychodzą kiedy opisuje się przeciętnego emeryta. Ten staruszek łamie stereotypy o tym, że osoby na emeryturze siedzą w swoich domach i zajęci są robieniem na drutach. Jak coś kochać to do końca życia. Wierny fan metalu, nie przejmuje się zdaniem innych. Nie zaprzestał bycia nim ze względu na wiek.

To wideo zaskoczy nie jedną osobę. Jadący ze znaczną prędkością staruszek przy opuszczonych szybach samochodu słuchał Metalliki. Niektórzy wstydzą się śpiewać swoją ulubioną piosenkę w szczelnie zamkniętym pojeździe, a co dopiero o cieszeniu się nią tak by słyszała tę radość cała ulica. Mężczyzna na nagraniu był tak zafascynowany nowym utworem Metalliki, że nie zauważył obserwatorów z towarzyszącego mu pojazdowi.

W dzisiejszych czasach ciężko jest o osoby, które nie ulegają modzie i kierują się niezmiennymi od lat tymi samymi wartościami. Takiego dziadka zapewne chciałby mieć każdy. Pomimo sędziwego wieku, w jego żyłach płynie młodzieńcza krew, a w sercu wyjątkowe miejsce zajmuje miłość do ciężkiego brzmienia. Można by pokusić się o stwierdzenie, że gdyby mężczyzna z nagrania przyszedł na koncert Metalliki, zespół bardzo chciałby go poznać.

Efekt motyla, jest teorią mówiącą, że trzepot skrzydeł motyla, np. w Ohio, może po trzech dniach spowodować w Teksasie burzę piaskową. Analogicznie działa choćby uśmiech drugiej osoby, bądź miły gest. Biorąc przykład z emerytowanego fana metalu, warto robić to co się kocha i nie zważać na opinię innych. Być może dzięki naszemu śpiewaniu w samochodzie sprawimy, że ktoś będzie miał lepszy dzień. Dodatkowo jest szansa na to, że zostaniemy gwiazdą Internetu.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA