Boxer wściekły po tym jak Justin Bieber przestał go obserwować na Instagramie

Michał Jasiński
23.08.2017 09:15
Bieber i Mayweather

Bieber i Mayweather (mirror.co.uk)

Floyd Mayweather Jr. Nie ma łatwego życia, za 3 dni stoczy kluczową dla swojej kariery walkę, a jego przyjaciel robi mu taką przykrość!

Justin Bieber zawsze był blisko z Floydem Mayweatherem, panowie razem spędzali dużo czasu. Justin bardzo często towarzyszył bokserowi przy ringu, gdzie dopingował go w wielu jego istotnych walkach. Tym bardziej dziwnym jest fakt, że nagle ich znajomość odwróciła się o 180 stopni. Floyda ogarnęła wściekłość, gdy dowiedział się że jego przyjaciel postanowił zaprzestać obserwowania go na instagramie. Jak widać coś się musiało popsuć w ich znajomości.

Bieber podobno miał udać się do pastorów związanych z kościołem ,do którego Justin jest zapisany. Ci doradzili mu aby nie pielęgnował na siłę relacji, które maja negatywny wpływ na jego życie. I idąc za ich radą piosenkarz musiał wykonać pierwszy krok i odciąć się od dawnego przyjaciela. Jeszcze smutniejsze jest to że musiał dać do zrozumienia Floydowi Mayweatherowi, że nie chce już z nim utrzymywać kontaktu akurat za pomocą odcięcia się od niego na mediach społecznościowych.

Floyd nazwał Justina Biebera zdrajcą, bo podobno ten ma obnosić się na mieście ze zdaniem jakoby to najbliższą walkę Mayweather miał przegrać na rzecz rywala, Conora McGregora. To jeszcze bardziej rozwścieczyło boksera. Mamy nadzieję, że mimo wszystko obaj panowie wyjaśnią sobie wszystkie problemy jakie istniały między nimi i znowu będą spędzać razem czas i nawzajem się wspierać.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA