Upokorzony Brzozowski odpowiada na zarzuty Janowskiego...

Maksymilian Kluziewicz
22.08.2017 12:30
Robert Janowski, Rafał Brzozowski

Robert Janowski, Rafał Brzozowski (Kapif)

Wokalista odniósł się do krzywdzących słów, jakie wypowiedział na jego temat Robert Janowski.

Jakiś czas temu sporo plotkowano o tym, jakoby Rafał Brzozowski miał zastąpić Roberta Janowskiego w roli prowadzącego muzyczny teleturniej - "Jaka to Melodia?". Piosenkarz w zasadzie od początku swojej kariery zawodowej jest związany z Telewizją Polską, ponieważ program stacji TVP2 "The Voice of Poland" dał mu przepustkę do sławy i popularności w naszym kraju. Od chwili wydania debiutanckiego singla, Brzozowski wielokrotnie występował jako gość w show, którego gospodarzem był właśnie Janowski. Niedawno dostał nawet angaż w nowej odsłonie hitowego programu TVP - "Koło Fortuny". Fakt ten postanowił skomentować prezenter telewizyjny w wywiadzie, którego udzielił na łamach dwutygodnika "Party". Janowski odniósł się także do pogłosek o planach prezesa Jacka Kurskiego, aby to właśnie Rafał przejął jego rolę.

Stoi w blokach startowych od dobrych paru lat. Co roku w tajemnicy zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę. Czy oglądałbym go? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości, jak sobie radzi. Albo nie radzi - powiedział.

Słowa te nie spodobały się wokaliście. Uznał je za oszczerstwa skierowane w jego stronę i skomentował na swoim facebookowym profilu. Oto, co napisał:

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji w mediach na temat mojej osoby , rozpowszechnianych prze Roberta Janowskiego jakobym od lat starał się o posadę prowadzącego w programie Jaka To Melodia chciałbym, stanowczo zaprzeczyć tym słowom jak i również zdemontować wszelkie plotki na mój temat. Taka sutuacja nigdy nie miała miejsca. Faktem jest, że kilka tygodni temu dostałem oficjalna propozycję poprowadzenia programu Jaka to melodia lub jego współprowadzenia ze strony TVP jednak, odmówiłem udziału jako prowadzący. Obecnie skupiam się na swojej pracy zawodowej , która jest i będzie dla mnie zawsze priorytetem , a jednocześnie zbieram siły na nowy projekt telewizyjny Koło Fortuny, który będzie na pewno wielkim wyzwaniem w nowej roli z czego bardzo się cieszę. Zapewniam też że szanuje Roberta Janowskiego i jeśli moje muzyczne zaangażowanie w program odebrał inaczej nie będę w nim uczestniczył w żadnej formie.

Rafał Brzozowski ma teraz pracowity czas w swoim życiu. Kilka tygodni temu premierę miał jego nowy singiel - "Już Wiem" zwiastujący nowy krążek. Poza tym, jak już wspominaliśmy, artysta da się poznać swoim fanom w zupełnie innej odsłonie, a mianowicie jako prowadzący "Koło Fortuny".

POLECANE RADIA