Doda królową Dożynek Zielarskich

Ewelina Pietruszka
21.08.2017 14:45
Dorota 'Doda' Rabczewska

Dorota 'Doda' Rabczewska (facebook.com/officialdoda)

W show-biznesie zadebiutowała wyzywającym strojem i wulgarnym językiem, czym straciła w oczach fanów. Choć samozwańcza królowa zapewnia, że jej kariera nieustannie się rozwija, fakty jej przeczą. Wraz z reaktywowanym zespołem Virgin występuje jedynie na samorządowych imprezach. Ostatnią były Dożynki Zielarskie w Rybczewicach.

O sukcesach Dody słyszy się coraz rzadziej. Wokalistka niedawno ogłosiła wyprzedaż swojej garderoby, a na Prima Aprilis wraz z telewizją Nova TV wymyśliła specyficzny żart. Dorota Rabczewska próbowała wmówić ludziom, że kandyduje na stanowisko burmistrza jej rodzinnego miasta, Ciechanowa. Wielokrotnie nagradzana za zasługi na rzecz miasta wydawała się być mocnym kandydatem. Doda była tak przekonywująca, że na żart dali się nabrać nawet politycy.

Po dziesięciu latach nieobecności Doda wraz z Tomkiem Lubertem, reaktywowała zespół Virgin, Próżno jednak szukać bandu na listach przebojów. Obecnie jedynymi zainteresowanymi grupą są małe miejscowości. Nie zraża to nikogo z Virgin, w końcu imprezy lokalne są też dobrym sposobem na czerpanie dochodu.

Dożynki Zielarskie to trzecie Wojewódzkie Święto Ziół oraz Dożynki Powiatu Świdnickiego w Rybczewicach Drugich. Wczorajszego wieczora, Doda była gwiazdą imprezy. Jej występ poprzedzały "konkursy kulinarne na potrawy mięsne, bezmięsne, nalewki i desery z zastosowaniem ziół" i występy zespołów ludowych. Publiczność przed występem Virgin rozgrzał lokalny zespół disco polo.

Przez kontrowersyjne zachowanie Dody zespół ma utrudniony start. Ostry język wokalistki i wyzywające stroje stały się synonimem kiczu. Jedyne co podtrzymywało nazwisko Doroty na nagłówkach, to skandale i awantury z celebrytami. Dodę zaczęto traktować jako obiekt żartu, teraz wraz z zespołem zmaga się z brakiem zainteresowania ze strony mediów. Virgin musi się wykazać, jednak dopóki tego nie zrobi będzie podziwiać "pokaz fajerwerków nad zbiornikiem wodnym".

Czy Virgin wróci na listy przebojów?

Zobacz także

POLECANE RADIA